Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

INDICA RolePlay Sunucumuza Tüm RolePlay Severleri Bekliyoruz.

Çok güzel bir server iyi ki başlamışım hiç yoksa denemenizi tavsiye ederim birşey kaybetmezsiniz kesinlikle <3

iyi dilekleriniz ve güzel yorumlarınız için tesekkur ederiz.

muhteşem ötesi serverrrr

Bağışçılara silah, helikopter vb gibi ayrıcalıklar tanındığı için 10 üzerinden 5 vermek zorunda olduğum sunucudur indica roleplay, bağışcı helikopterini hood'a indiren mi dersin; bağışcı silahını çekip aslan kesilenler mi, bu bağışcı olayları olmasaydı dört dörtlük bir sunucu olabilirdi, eğer başlamayı düşünüyorsanız iki olta ve 20 kaplumbağa yemi alıp balık tutmaya çıkmanız sizi oyunda en zenginleri kadrosuna çıkartabilecek kadar yetiyor.

Sunucuda herkesın helıkopteri almaması adına sadece aile paketinin en yuksek olanına helikopter koyduk.Oda aileler isterlerse alıyorlar herhangı bır zorlama mevcut degıl tabiki.Onun dışında helıkopteri normal oyunculara acarsam herkes araba gibi helikopter alır ve buyuk problemler ortaya cıkabılır.Ben belli bir para karşılığı sadece helıkopter satmıyorum.Sadece aile paketının en yüksek olanında 1 adet helıkopter veriyorum.Burdanda sizi bilgilendirmiş olıyım.Onun dısındada oyun ıcersınde herkesın elde edebileceği silah mevcut sadece bunu gun rp onune gecmek adına zorlaştırdık.Bağış yapılarak alınan sılahlarında kaybedılmesı durumunda 3. seferden sonra geri aidesi yoktur.Buda en katı kuralımzıdır.Bilginiz olsun.

Lag dolu bir server OLUMLU YORUMLARIN hepsini kendileri yazıyor arkadaşlar inanmayınız boşuna gitmeyiniz.

Nerde lag var allah aşkına neden yalan soyluyorsunuz. Emeğimii neden baltalamaya çalışıyosunuz. Garezinizmi var anlamadım ama tekrardan yorumunuz ıcın tesekkur ederim.Şüphesi olan arkadaşlaar gelip gorebılırler sunucumuzu

Maşallah Yorumların Hepsi Sunucuda Yetkili İyi Yorum Yazanı Discordda Yetkili Yapıyorsunuz Galiba Bu Nasıl Bi Vizyonsuzluk :D :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!