Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru İLK SPAWN BÖLGESİNİ DEĞİŞTİRMEK !

• Konbuyu başlatan Oux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

Oux

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba new york mapli sunucum için spawn bölgesi yapmak istiyorum ancak sürekli los santos havalimanına atıyor ancak los santos olmadığı için suya atıyor ve rahatsız edici , yardım edebilecek var ise çok sevinirim.

esx_kashacters kullanmıyorum. esx_identity içinde de bulamadım spawnmanager i de kurcaladım çıkmadı sadece auto spawn vardı içinde.

Merhaba new york mapli sunucum için spawn bölgesi yapmak istiyorum ancak sürekli los santos havalimanına atıyor ancak los santos olmadığı için suya atıyor ve rahatsız edici , yardım edebilecek var ise çok sevinirim.

esx_kashacters kullanmıyorum. esx_identity içinde de bulamadım spawnmanager i de kurcaladım çıkmadı sadece auto spawn vardı içinde.
raid clothes kullanıyormusun

3 yerde olur ya login scriptinde esx_kashacters kullanıyormuşsun onda olabilir yada clothes shopda yada spawn managerda .başta kashacters'ı kontrol et havalimanı kordinatlarını al ordan eşleştirmeye çalış kordinatlarla.hatırladığım kadarıyla -1400lerde fln bişeyde illaki bulursun böyle yaparsan. en olmadı firstspawn fln diye aratırsın tüm resource'ü denk gelir

3 yerde olur ya login scriptinde esx_kashacters kullanıyormuşsun onda olabilir yada clothes shopda yada spawn managerda .başta kashacters'ı kontrol et havalimanı kordinatlarını al ordan eşleştirmeye çalış kordinatlarla.hatırladığım kadarıyla -1400lerde fln bişeyde illaki bulursun böyle yaparsan. en olmadı firstspawn fln diye aratırsın tüm resource'ü denk gelir
Spawnmanager a baktım çıkmadı , esx_kashacters da yok kullanmıyorum.
Umarım hallederim projemi bu saçma şey için çöpe atmak istemiyorum.

fivem-map-hipster scriptini kullanıyor musunuz?

47576

Esx_identity de yaptığım gibi bir şey yaparsanız sorun çözülecektir :)

Users kısmında tabloda positions diye bi kısım var oradaki kordinatı ayarladığınız an düzelecektir, kolay gelsin

Bilen yokmu ?

Esx_identity de map.js var mı

users tablosundan position sütunun defaultunu değiştirmeyi deneyin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!