Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım İÇİNE GİRİLEN GELİŞMİŞ MOTEL'İN SCRİPTİ (ESX UYUMLU,3 ADET MOTEL)

• Konbuyu başlatan Tokyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

Tokyo

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba saygı değer fivemturk üyeleri, yetkilileri. bugün çoğu sunucunun aradığı, parayla satılan motel scriptini ücretsiz olarak vericem. form'u araştırdım, paylaşıldığını görmedim, yasak olucağını düşünmüyorum. eğer para ile satılan bir script ücretsiz paylaşılması yasak ise tüm yetkililer'den, script'i satan'dan özür diliyorum.

(SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİR, ÜZERİNDE DÜZENLEMELER YAPARAK SİZLERE SUNUYORUM)

SCRİPT TANITIMI;
SCRİPTTE 3 ADET MOTEL VARDIR, BUNLARIN 2'Sİ ŞEHİR'DE 1'İ İSE KASABA TARAFIN'DADIR. MOTELLERİN İÇİNE GİRİLMEKTE, KIYAFET DOLABI, DEPO, ODA YÖNETİMLERİ BULUNMAKTADIR, ODA YÖNETİMİNDEN KİRA ÖDEYEBİLİR, ARKADAŞINIZA YEDEK ANAHTAR VEREBİLİRSİNİZ. MOTEL İSİMLERİNİ KOLAYCA EDİTLEYEBİLİRSİNİZ

SCRİPT FOTOĞRAFLARI; Ekran Görüntüsü (702).png Ekran Görüntüsü (703).png Ekran Görüntüsü (704).png Ekran Görüntüsü (705).png

LİNK:

VT:

BEN YAPTIM DİYEREK SATANLARA GEREKEN CEVABI VERİRSİNİZ.

DF
Öncelikle paylaşımın için teşekkürler. Bu script daha önce paylaşıldı.

Bunun diğerlerinden farkı nedir?

Diğerlerinde bir kaç problem söz konusuydu.. Örneğin: motel kapıları bazen kilitli olmuyordu, sc ye restart attıktan sonra düzeliyordu. Yada motel odasına silah konulamıyordu. Veya anahtarı bir başkasına veremiyorduk. Bu sorunlar fix mi ?

DF
Öncelikle paylaşımın için teşekkürler. Bu script daha önce paylaşıldı.

Bunun diğerlerinden farkı nedir?

Diğerlerinde bir kaç problem söz konusuydu.. Örneğin: motel kapıları bazen kilitli olmuyordu, sc ye restart attıktan sonra düzeliyordu. Yada motel odasına silah konulamıyordu. Veya anahtarı bir başkasına veremiyorduk. Bu sorunlar fix mi ?
Scriptler saydığın sorunları barındırmamakta, paylaşıldığını görmemiştim ayrı Bir yerden buldum.

DF
esx sistemde denediniz mi hocam motel deposuna silah koymayı

DF
Ben şimdi denedim olmuyor o_O neyse yarın db temizlemesi yapayım birde öyle deniyim. teşekkür ederim paylaşımın için

DF
Eskisinden hiçbir farkı olmayan paylaşım silah koyamama durumu vs aynen geçerli

DF
Eskisinden hiçbir farkı olmayan paylaşım silah koyamama durumu vs aynen geçerli
form'da paylaşıldığını görmedim, uzun süredir insanlar arıyor diye düşünüp paylaşmıştım. bende o sorunlar baş göstermemekte.

DF
Öncelikle kolay gelsin güzel paylaşım fakat bu motel önceden paylaşıldığı gibi paylaşılan bir pakette konu almıştı yanlış hatırlamıyorsam xWiro8 xWiro8 'nun paketiydi.

Bunun bu saydıklarımdan farkı nedir tam olarak?

DF
Arkadaşlar disc inv kullanıyorum silah koyamıyorum stash eklemeyıde bulamadım yardımcı olabılıcek varsa Ünal#0163

DF
ben yaptım çalışıyor ama sahil tarafı motelin içine girilmiyor duvar gibi bişey var nasıl düzeltirim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!