Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hywave Community | Türkiye'nin en iddialı sunucusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EgeTurker

Üye
FT Kullanıcı
// Konuyu siler misin sunucunun sahibi olmama rağmen cahillerin laflarından ben sinirlendim atsizatabeg atsizatabeg

Son düzenleme:
Bump (NOT: Sunucunun yönetimiyle herhangi bir alakam yoktur. Sunucu sahiplerinin isteği üzerine bu konuyu açıyorum.)

Son düzenleme:
ses teli olan herkes şarkı çıkarıyor gibi bir şey. Başarılar

Herşey çok güzel emeği geçen herkesin eline sağlık ancak şöyle bir gerçek var ki Türkiye'nin ilk NoPixel temalı sunucusu değil maalesef. Başarılar. ?

Herşey çok güzel emeği geçen herkesin eline sağlık ancak şöyle bir gerçek var ki Türkiye'nin ilk NoPixel temalı sunucusu değil maalesef. Başarılar. ?
Başka hangi sunucu var ya ben göremedim, merakımdan soruyorum.

Çünkü Türkiye listesine girdiğinde hepsi tek bir paketin üzerine kurulu olup, aile-baron-cartel olmasa oyuncusu olmayacak serverler, dediğim gibi kimseyi övmek veya gömmek gibi bir derdim yok eğer o standarta yakın bile bir sunucu biliyorsan benim ile paylaşabilirsin gerçekten öyle bir sunucuda oynamak çok isterim.

NoPixel temalı ilk sunucu.

No Pixel temasından kastınız sistemsel açıdansa maalesef No Pixeli örnek alarak ilerleyen birçok sunucu var Türkiye'de
Düşünce ve rol yapısı bakımından ise evet uygulamaya çalışanlar var ama ister istemez eksiklikler oluyor.

umarım dediğiniz gibidir

Haha nice leak envanter yalan sıkmaya devam ?

18973

No Pixel temasından kastınız sistemsel açıdansa maalesef No Pixeli örnek alarak ilerleyen birçok sunucu var Türkiye'de
Düşünce ve rol yapısı bakımından ise evet uygulamaya çalışanlar var ama ister istemez eksiklikler oluyor.
Çoğu kişi NoPixel'in 2018'de izlediği sistemsel politikayı örnek alıyor.

Discorda katıldığım an, direk banlandım?

Bu envantere sahip olan Dünya'da bir kaç kişi var. İstiyorsan kendisine yaz Discord'dan bakalım nasıl cevap alacaksın?
Daha yerin ağırlığını limitsiz yapamayan bi sunucudan çok bişey beklemiyorum açıkçası al koy yapmışsın adamdan. gelmiş burda sunuculara laf atıyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!