Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım hsn-hotwire

Selamlar Utinax Utinax verdiğiniz kodları girdim fakat garajımdan araba çıkarınca araçtan inemiyorum ve kilitlemeye çalıştığımda başka kilit sistemide çıkıyor nasıl çözebilirim

DF
yardım edebilecek varmı dediklerinizi yaptım ama hala düzkontak gerekiyor diyor DİSCORD:Sceat#6008

DF
Pedi öldürtükten sonra sürekli anahtar alma problemi çözüldü.Repoyu güncelledim tekrardan indirebilirsiniz.
Bu gibi ücretli ücretsiz eklentiler için discord sunucum

DF
Anahtar ile sorun yaşamıştım , bende düzkontak yapmam gereken aracı başka biri düzkontak yapmadan araca binebiliyor veya birine kendi arabamın anahtarını veriyorum , anahtarsız dahi sürebiliyor hasannnnn hasannnnn

DF
Garaj scripti olarak garageshitz kullanıyorum. Tüm vale ve meslek garajlarına entegre ettim ama bir tek garageshitz e edemedim. Yardım edebilecek varmı ?

DF
metalıanahtar eklentisi ile nasıl entegrelerim bir türlü yapamadım hasannnnn hasannnnn

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!