Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı hex id sorunu

donwide

Üye
FT Kullanıcı
beyler sıfırdan bir disc paket oluşturmaya çalışıyoruz sunucuya giriş yapıldığı zaman sql de users bölümünde karakter kimliğinde identitiy kısmında hex id yerine rastgele bir kod atıyor

esx_identity den olabilir diye düşünüp bunu değiştirdim ancak sorun hala devam etmekte acaba başlangıç dosyalarımız mı eksik hex id ile kaydetmesini istiyorum sql in acaba nedenini bilen var mı aranızda bu sorunun bir kaç gündür araştırıyorum ama bulamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Es_extended v1 finalmi kullanıyorsunuz?

evet aynen onu kullanıyorum

peki düzeltebilmemiz için bir fikriniz var mı yoksa direk es_extended mı değiştirelim ?

V1 Final üzerinde kayıt ekranında hex kaydettirme işlemi yapmak detaylı bir çalışma ister.
Ve V1 final hex id kaydı yapmaz​
Aynı sorunu ben de yaşıyorum yardımcı olurmusunuz
+GÜNCEL

Bu bir sorun veya hata değil gayet normal.
Hex id yazdırmak istiyorsanız discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz, akşam yardımcı olurum.​

D donwide Sorunun çözüme kavuştu mu ?

Geri dönüş yapılmadığı için konu ön eki tarafımca değiştirilmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!