Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Heaven Roleplay Açılıyor!

• Konbuyu başlatan Konzi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 5K
Heaven Roleplay Yakında Açılıyor!

Konzi#7309

2014 yılında mta platformu üzerinde 3 farklı sistem olan HeavenDayz HeavenFreeroam HeavenRoleplay sunucularını açıp 2018 yılına kadar önderlik ettim. Şuan aynı işi Fivem üzerinde yürütmeyi planlıyorum, Ancak bana yardım edecek yetkili arkadaşlara ihtiyacım var.

Sunucumuzda yetkili olup, aktif olarak ilgilenen ve işini düzgün yapan kişiler yönetim tarafından belirlenecek ve bağışlardan gelen miktarın belli bir kısmı belirlenen kişiler arasında komisyon olarak bölüştürülecektir.

LSPD LSSD LSMS GANG VE AİLE ALIMLARIMIZ AÇIKTIR.

Legal Meslekler
Burger satış
• Balıkçılık
Madencilik
Avcılık

Karpuz toplama
Mantar toplama
• Taco
Temizlik
Terzi

Odunculuk

İllegal Meslekler

• Kokain
• Weed
• Meth

• Üzüm
• Rolex ticareti
• Araç parçalama

Soygunlar
• Atm soygunu
• Banka soygunu
• Denizaltı soygunu
• Ev soygunu
• Kuyumcu soygunu
• Vezne soygunu
• Market soygunu

Oyuncuların yaratabildiği meslekler

Benzinlik Sistemi
Sunucudaki tüm benzinlikler satın alınabiliyor. Aynı zamanda benzinliğinize benzin doldurup sunucudaki diğer oyunculara istediğiniz fiyattan satış yapabiliyorsunuz (max litre fiyatı =10$)

Ekli dosyayı görüntüle 66387 Ekli dosyayı görüntüle 66388
Aynı zamanda benzinliğinizi geliştirerek, benzini daha ucuza ve tek seferde daha fazla alabilmeniz mümkün.
Benzinliğinizden hiç alışveriş olmazsa, benzin ihraç ederek para kazanabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 66390 Ekli dosyayı görüntüle 66389
uyarı: Benzinliğinizde benzininiz biterse 48saat içerisinde benzin getirtmezseniz benzinliğiniz elinizden alınıyor.

Market Sistemi
Aynı benzinlik sisteminde olduğu gibi belirlenen bazı marketlerde satın alınabiliyor, ve marketinizdeki ürün stoklarını doldurmanız gerekiyor ve diğer oyunculara sizin yerinize stok doldurması için maaşlı olarak iş verebiliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 66392 Ekli dosyayı görüntüle 66393

Scriptler

Vip Paneli
panel içerisinde
silah menüsünde: Silahların desenini değiştirme
Araç menüsünde: Araç temizleme, plaka rengi değiştirme, xenon far yapma( tüm xenon far renkleri mevcut)
Ped menüsünde: İstediğiniz pedi alabilme ( Rolleri bölecek ped almak yasaktır!)
Obje menüsünde: Sandalye masa gibi objeler yaratıp kaldırma. (piknik rolü vb.)
Aydınlatma menüsünde: Gece karanlık olduğunda çevreyi bir miktar aydınlatma.
Ekli dosyayı görüntüle 66379

Tekne Galerisi
Sunucunun p2w olmaması açısından sadece donate olarak değil oyun içerisinde de alınabilen tekne galeri sistemi
Ekli dosyayı görüntüle 66394

Helikopter&Uçak Galerisi
Sunucunun p2w olmaması açısından sadece donate olarak değil oyun içerisinde de alınabilen hava araçları galeri sistemi.
Ekli dosyayı görüntüle 66395

Kasa sistemi
Bağış olarak satılacak ve bazı etkinliklerde kullanılacak sistem. Para kasası, silah kasası, item kasası vb.
Ekli dosyayı görüntüle 66396

İllegal Ada
İllegal işlerin döneceği mekan. (sunucuda 2 adet black market vardır 1 tanesi ada içerisindedir ve ana karadaki black markete göre daha ucuzdur.)
Ekli dosyayı görüntüle 66397 Ekli dosyayı görüntüle 66398

Kiralanabilir Apart Sistemi
Motel haricinde ev kiralayabilmek mümkün, evinize ait kasanız bulunmakta. evi çıkarken kilitlemezseniz diğer oyuncular tarafından kasanız hacklenerek soyulabiliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 66399Ekli dosyayı görüntüle 66400Ekli dosyayı görüntüle 66401

Aktif LSPD memurları sistemi
Ekli dosyayı görüntüle 66402

Diğer scriptler

• Metalı Kaykay
• Akıllı saat
• Crypto para alım satım
• Drone sistemi

Malikaneler

Bunlara ilave olarak satılık bar ve club vardır. market sistemi ile sahiplendirilecektir.

Yetkililere özel web sitesi üzerinden kontrol vardır.link yenilermisin

Heaven Roleplay Yakında Açılıyor!

Konzi#7309

2014 yılında mta platformu üzerinde 3 farklı sistem olan HeavenDayz HeavenFreeroam HeavenRoleplay sunucularını açıp 2018 yılına kadar önderlik ettim. Şuan aynı işi Fivem üzerinde yürütmeyi planlıyorum, Ancak bana yardım edecek yetkili arkadaşlara ihtiyacım var.

Sunucumuzda yetkili olup, aktif olarak ilgilenen ve işini düzgün yapan kişiler yönetim tarafından belirlenecek ve bağışlardan gelen miktarın belli bir kısmı belirlenen kişiler arasında komisyon olarak bölüştürülecektir.

LSPD LSSD LSMS GANG VE AİLE ALIMLARIMIZ AÇIKTIR.

Legal Meslekler
Burger satış
• Balıkçılık
Madencilik
Avcılık

Karpuz toplama
Mantar toplama
• Taco
Temizlik
Terzi

Odunculuk

İllegal Meslekler

• Kokain
• Weed
• Meth

• Üzüm
• Rolex ticareti
• Araç parçalama

Soygunlar
• Atm soygunu
• Banka soygunu
• Denizaltı soygunu
• Ev soygunu
• Kuyumcu soygunu
• Vezne soygunu
• Market soygunu

Oyuncuların yaratabildiği meslekler

Benzinlik Sistemi
Sunucudaki tüm benzinlikler satın alınabiliyor. Aynı zamanda benzinliğinize benzin doldurup sunucudaki diğer oyunculara istediğiniz fiyattan satış yapabiliyorsunuz (max litre fiyatı =10$)

Ekli dosyayı görüntüle 66387 Ekli dosyayı görüntüle 66388
Aynı zamanda benzinliğinizi geliştirerek, benzini daha ucuza ve tek seferde daha fazla alabilmeniz mümkün.
Benzinliğinizden hiç alışveriş olmazsa, benzin ihraç ederek para kazanabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 66390 Ekli dosyayı görüntüle 66389
uyarı: Benzinliğinizde benzininiz biterse 48saat içerisinde benzin getirtmezseniz benzinliğiniz elinizden alınıyor.

Market Sistemi
Aynı benzinlik sisteminde olduğu gibi belirlenen bazı marketlerde satın alınabiliyor, ve marketinizdeki ürün stoklarını doldurmanız gerekiyor ve diğer oyunculara sizin yerinize stok doldurması için maaşlı olarak iş verebiliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 66392 Ekli dosyayı görüntüle 66393

Scriptler

Vip Paneli
panel içerisinde
silah menüsünde: Silahların desenini değiştirme
Araç menüsünde: Araç temizleme, plaka rengi değiştirme, xenon far yapma( tüm xenon far renkleri mevcut)
Ped menüsünde: İstediğiniz pedi alabilme ( Rolleri bölecek ped almak yasaktır!)
Obje menüsünde: Sandalye masa gibi objeler yaratıp kaldırma. (piknik rolü vb.)
Aydınlatma menüsünde: Gece karanlık olduğunda çevreyi bir miktar aydınlatma.
Ekli dosyayı görüntüle 66379

Tekne Galerisi
Sunucunun p2w olmaması açısından sadece donate olarak değil oyun içerisinde de alınabilen tekne galeri sistemi
Ekli dosyayı görüntüle 66394

Helikopter&Uçak Galerisi
Sistema di galleria di aeromobili che può essere acquistato non solo come donazione ma anche nel gioco in quanto il server non è p2w.
Ekli dosyayı görüntüle 66395

Sistemi Kasa
Il sistema da vendere come una donazione e da utilizzare in alcuni eventi. Cassaforte per soldi, cassaforte per armi, cassaforte per oggetti, ecc.
Ekli dosyayı görüntüle 66396

Illegale c'è
Il posto dove andranno le cose illegali. (Ci sono 2 mercati neri sul server, 1 di questi si trova sull'isola ed è più economico del mercato nero sulla terraferma.)
Ekli dosyayı görüntüle 66397 Ekli dosyayı görüntüle 66398

Sistema di appartamenti in affitto
È possibile affittare una casa diversa da un motel, hai la tua cassaforte. Se non chiudi a chiave la casa mentre esci, la tua cassaforte può essere violata e derubata da altri giocatori.
Ekli dosyayı görüntüle 66399Ekli dosyayı görüntüle 66400Ekli dosyayı görüntüle 66401

Sistema di ufficiali LSPD attivi
Ekli dosyayı görüntüle 66402

Altri script

• Skateboard in metallo
• Orologio intelligente
• Commercio di criptovalute
• Drone sistemi

Malicaneler

Oltre a questi, c'è un bar e un club in vendita. sarà di proprietà del sistema di mercato.

C'è il controllo attraverso il sito web dedicato alle autorità.
Ekli dosyayı görüntüle 66404

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!