Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım HAYALLER EDV4 İNVENTORY | HAYATLAR EDV3

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
MagiCarrow MagiCarrow ve D DFLHoveRe adli arkadaşlarımızdan

1698269197406.png

Fotoğrafdaki yazıya aldanarak uğraşmamak adına envanteri satın almak istedik, FULL Fix adı altında new qbcore olarak V4 envanterini sattıkları yazıyor, gelelim asıl konuya.
Envanterin altyapısı bana ait, githubda paylaştığım envanter üzerinden sadece css değiştirerek 1000₺'ye envanteri satıyorlar, V3'deki qb-clothing'i atıyorlar yanına komik gerçekten.
Şimdi şöyle özetliyeceğim, bu link üzerinden geçen yıl paylaştığım envantere bakabilirsiniz, güncel kodlar ile karşılaştırabilirsiniz.
Konu şu ki javascriptinin yüzde 30'unun bana ait olduğu bir dosyası satmak için şifrelemesi çok komik geldi şahsen. Envanterin client ve server dosyalarında da hiç bir değişiklik yok ve new qbcore olarak teslim edecekleri belirtilen envanter edrpv3 paketine uygun yani old qbcore olarak teslim edildi. Devamında ise sorsaydınız sormadınız direkt satın aldınız gibi kelimeler kullandılar.

Şöyle bitirmeliyim ki (Envanterin altyapısı bana ait olduğu için değil) herhangi birisine ait olan bir şeyi şifreleyip satmak satış ahlakı değildir.
Envanteri aşağıda ki linkten indirebilirsiniz, qb-clothing ve qb-inventoryv2 dosyaları mevcuttur. İyi kullanımlar diliyorum, bir probleminizin olması durumunda imzamda ki discord sunucusundan yardım alabilirsiniz.
Envanter için nkobuticoniclife nkobuticoniclife arkadaşıma çok ama çok teşekkürlerimi sunardım da vazgeçtim
İnventory'nin client kısmında üret kısımları var eğer ki bulamamışsanız client'e craft yazarak bulabilirsiniz.

yessir.png

Ekli dosyalar

• 3.png
    3.png
    3.1 MB · Görüntüleme: 300
  • 2.png
    2.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 300
  • 3.png
    3.png
    3.1 MB · Görüntüleme: 292
Son düzenleme:
Dostum sen bir şey içtin mi ? Evet bunu gerçekten soruyorum çünkü sana envanteri ssler dışında farklı bir şekilde anlatan olmadı diye hatırlıyorum ? Bu kadar almak isteyende sizsiniz ki size söylendi script new qb değilse çeviririm sıkıntı yok diye sonrasında siz kendiniz gelin güvey oldunuz. Siz 2 kişi 1 k ya almak istediğinizde bir sıkıntı yok fakat biz ssler dışında bir şey dememize rağmen siz kendi kafanızda nasıl bir hayal kurmuşsanız artık, öyle çıkmayınca sıkıntı var. Dostum gerçekten sizin gibilerine yazık. Halen daha sözüm geçerlidir new qb istersen dm yolundan ulaşabilirsin bana. He bide envanteri aldım zaten yanına da housingi beleşe getireyim kafası güzelmiş kanka onu da beğendim.
1698299990034.png

Dostum sen bir şey içtin mi ? Evet bunu gerçekten soruyorum çünkü sana envanteri ssler dışında farklı bir şekilde anlatan olmadı diye hatırlıyorum ? Bu kadar almak isteyende sizsiniz ki size söylendi script new qb değilse çeviririm sıkıntı yok diye sonrasında siz kendiniz gelin güvey oldunuz. Siz 2 kişi 1 k ya almak istediğinizde bir sıkıntı yok fakat biz ssler dışında bir şey dememize rağmen siz kendi kafanızda nasıl bir hayal kurmuşsanız artık, öyle çıkmayınca sıkıntı var. Dostum gerçekten sizin gibilerine yazık. Halen daha sözüm geçerlidir new qb istersen dm yolundan ulaşabilirsin bana. He bide envanteri aldım zaten yanına da housingi beleşe getireyim kafası güzelmiş kanka onu da beğendim.
Ekli dosyayı görüntüle 89442
Ne bir şey içtim ne de bir problemim var. Envanteri aldıktan sonra baya inceledik envanterin clientside'ı serverside'ı javascript'i neredeyse benim, zaten satmaya çalıştığınız envanteri benim github'ımdan indirdiğiniz belli değil mi, güya javascript şifrelenmiş ama içinde rar halinde şifresiz hali var ve içinde ki bir çok kod bana ait, ee o zaman senin olmuyor bu kod sadece css edit atıp 1000₺'ye sattığını düşünüyosan yanılıyorsun. Asıl konu ne aldığımız versiyonun new qbcore olmaması ne de bizim incelememiz, diğer alacak olanlar da aynı problemi yaşayacaktı, v4'ün full fix envanteri diye sadece css edit envanteri neden alsınlar, güncel envanterleri ile alakası bile yok :D

Ek olarak leak paketimi indirip içinde ki güncel sistemleri envanterinize koymak ne zamandan beri satış yapmak oluyor :D komiksiniz.

Son düzenleme:
Ne bir şey içtim ne de bir problemim var. Envanteri aldıktan sonra baya inceledik envanterin clientside'ı serverside'ı javascript'i neredeyse benim, zaten satmaya çalıştığınız envanteri benim github'ımdan indirdiğiniz belli değil mi, güya javascript şifrelenmiş ama içinde rar halinde şifresiz hali var ve içinde ki bir çok kod bana ait, ee o zaman senin olmuyor bu kod sadece css edit atıp 1000₺'ye sattığını düşünüyosan yanılıyorsun. Asıl konu ne aldığımız versiyonun new qbcore olmaması ne de bizim incelememiz, diğer alacak olanlar da aynı problemi yaşayacaktı, v4'ün full fix envanteri diye sadece css edit envanteri neden alsınlar, güncel envanterleri ile alakası bile yok :D

Ek olarak leak paketimi indirip içinde ki güncel sistemleri envanterinize koymak ne zamandan beri satış yapmak oluyor :D komiksiniz.
dostum galiba sen olayları bilmiyorsun sen en iyisi git ventre arkadaşına o sana anlatsın ben sıfırdan mı yazdım demişim yoksa sunucu açılacak bir yerden fixleme yaparak üzerine geliştirme mi yapmışım ilk öncelikle gidip bu soruyu sor ondan sonrasında savunmanı yap. He birde ben sıfırdan yazacak olsam emin ol jsye config koymam :D

Bide ben öyle bir idda da bulunacak olsam ne o lisanssız scyi bulabilirsin ne de orda raider yazısını ki şöyle söyliyeyim raider yazısı olduğunu senden duyuyorum ilk defa o kadar bakmamışımdır yani benim her türlü kanıtımda mevcut bu konu hakkında o yüzden dolayı gayet rahatım

Madem ki bir paylaşım yapmışssınız insanlar hayırını görsün problem değil ben 1 hafta içinde baştan aşşağıya değiştirerek her şeyini ayarlayayak tekrardan satışa sunarım çok fazla benim problemim değil

Kanıtlarımı görmek istersen dm yolu ile iletişime geçebilirsin burada insanları rahatsız etmenin bir anlamı yok

2019 senesinden beri bir sürü satış yapmaktayım dostum ben gidipte senin scriptini alıp da direk satışa koyacak kadar salak değilim dostum benim dışında nelerini yazdın diye soracak olursan onlara da cevap verebilirim hiç sıkıntı yok yani

2019 senesinden beri bir sürü satış yapmaktayım dostum ben gidipte senin scriptini alıp da direk satışa koyacak kadar salak değilim dostum benim dışında nelerini yazdın diye soracak olursan onlara da cevap verebilirim hiç sıkıntı yok yani
niye bu kadar içerledin ki 15 tane yorum atmışsın :D

sana kimin attığı umrumda değil envanterin ver sistemi, üret sistemi vesaire zaten bizim paylaştığımız şeyler, ek olarak leak paketimin içinden javascriptini almak fazla komik geliyor bana kendini açıklaman gram umrumda değil yani sadece css edit attığın bir şeyi 1kya satmaya calısıyosun

hover seninde // la // //nefret ediyorum senden

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!