Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Arıyoruz Hard RP Ekip Kuracağım, Bu Yüzden Ekip Arkadaşları Arıyorum +18

ulasates

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar Merhabalar. 30 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri RP ile uğraşıyorum. RP'ye masa oyunlarıyla başladım ve yıllarca yaptım. Fivem olayına gelirsek TR sunucularında çok oynadım ama yapamadım. Çünkü RP dönmüyordu sürekli dizi karakterlerinin etkisinde kalmış insanlar broom broom diye gezen sözde "gang" üyelerinden bıktığım için yabancı sunucularda oynadım hatta ve hatta TR sunucusunda Kartel olup ben Kartelim diye gezinen insanlar gördüm o aşamada TR sunucularını bıraktım. Yabancı sunucularda Kartel Rolünden tutun bir çok üst düzey rol yaptım. Benimle Hard RP yapmak isteyen bu FIVEM TR sunucularında ki en iyi ekiplerden biri olmak isteyenler ulaşırsa sevinirim.

Reis Öncelikle Eski Fivem i Özlediysen Buyur 2018 de Açılmış Fivem List Sıralamasında 1. Olmuş Anka RolePlay Geri Dönüyor

Gelmek İstersen / discord.gg/ankarp

+ 18 yaş sınırı, +20 Yaş yönetim ekibi ve Hard Roleplay kalitesi ile Retarted Rollerin olmadığı, oyuncuların zevk alarak oynadığı bir topluluk ve aile ortamı oluşturma peşindeyiz. Amacımız öncelikle kesinlikle dostluk. Daha yolun başındayız ama gün geçtikçe güzel bir ortam oluşturabileceğimize inanıyoruz. Whitelisted alımlarımız aktif, Seni de aramızda görmekten mutlu oluruz.

Arkadaşlar Merhabalar. 30 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri RP ile uğraşıyorum. RP'ye masa oyunlarıyla başladım ve yıllarca yaptım. Fivem olayına gelirsek TR sunucularında çok oynadım ama yapamadım. Çünkü RP dönmüyordu sürekli dizi karakterlerinin etkisinde kalmış insanlar broom broom diye gezen sözde "gang" üyelerinden bıktığım için yabancı sunucularda oynadım hatta ve hatta TR sunucusunda Kartel olup ben Kartelim diye gezinen insanlar gördüm o aşamada TR sunucularını bıraktım. Yabancı sunucularda Kartel Rolünden tutun bir çok üst düzey rol yaptım. Benimle Hard RP yapmak isteyen bu FIVEM TR sunucularında ki en iyi ekiplerden biri olmak isteyenler ulaşırsa sevinirim.
Discord ! Noblee#1473 yazarsan yardımcı olabilirim

Vay arkadaş, kimse yok mu Hard RP yapmak isteyen ? Üzücü bir durum :(

+18 yaşında olan ve Hard RP rol yapmak isteyen arkadaşlarım lütfen bana ulaşın oradasınız biliyorum :)

İşte Aradığım başlık
discord: GETTO#2821 görüşelim hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!