Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

HACKERJOB| BlackMarket| ActionMenu!! ŞİMDİ ÜCRETSİZ--||

aksiyon menu calısmıyor.

Fixlenmesi Gereken Buglar
1. Çıkış Butonu
2.Haraketlere vs. giriliyor ama butonlara tıkladıgımızda animasyon çalışmıyor

Aksiyon menusunun güncel hali sorunsuz çalışmakta. Güncellediğinizden ve jsfour-idcard scriptini doğru kurduğunuzdan emin olun.

siz orda actionmenu olarak kalsın demişsiniz wk_actionmenu olarak kalıyor değilmi ?

siz orda actionmenu olarak kalsın demişsiniz wk_actionmenu olarak kalıyor değilmi ?

Hayır güncelledim onu, actionmenu olarak kalmalı. Klasör ismini değiştirirseniz butonlara tıklayamazsınız, bugda kalır.

Action Menu Guncel ve Çalışıyor Klasörünüzün İsmi actionmenu-master ise actionmenu Yaparsanız Klasör İsminizi Herşey Düzeliyor

BlackMarkette Nereden Fiyat Ayarlaması Yapıyoruz

Market İsmini Nasıl Değiştircez ?

Son düzenleme:
Bide Black Marketten Bir Şey Sipariş Ediyorum 60 Saniye Geçiyor Ama Hala Sipariş Edilen Muhimatlarda Yok

//

Son düzenleme:
Illegal itemler koymak istiyorum , onu nasil yapa bilirim ?

1823
Taramali Sarjorde böyle hata cikiyor

ben calistiramadim kardes , weaponshop da weaponlar cikmiyor hata felan da vermiyor

Merhabalar, hackerjoba society ekleyip shared addon inventory ekleyebilir miyiz? Biraz uğraştım fakat çalışmadı society kasası.
Ellerinize sağlık bu arada.

Black Markete Nasıl Tabanca Ekliycem

ve bazı silahları kaldırmak istiyorum nasıl yapıcaz

Rahatça kullanılması için size gereken bütün ayarlar config.lua'nın içerisinde. Sormadan önce lütfen dosyaları kontrol edin.

Black Marketin İsmini Hangi Klasörden Değiştircez

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!