Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk Güvenilir Ticaret ve Kendi Konularınızı Takip Etme İmkanı: Yeni Güncellemeler!

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Katılım
4 yıl 7 ay 1 gün
Mesajlar
3,888
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Değerli Fivemturk Üyeleri,

Forumumuza yaptığımız son güncellemelerle ilgili sizlere bazı önemli duyurularımız var. Bu yeniliklerle kullanıcı deneyiminizi daha da iyileştirmeyi hedefliyoruz.

1. Kendi Konularını Görüntüleyebilme​

Üyeler artık belirli kategorilerde açtıkları konuları kolayca görüntüleyebilecekler. Kategorilerdeki konularınızı görmek için sol üstte bulunan "Konularım" tuşuna basmanız yeterli olacak. Bu özellik, forumda takip ettiğiniz ve açtığınız konuları daha hızlı ve pratik bir şekilde yönetmenizi sağlayacak.

2. Ticari Konu Açma Sınırları​

Ticari konularla ilgili üyelik sınırları tekrar güncellendi ve uyarı sistemi değiştirildi. Yeni düzenlemelere göre belirli üyelik seviyelerine sahip kullanıcılar ticari konular açabilir. Ayrıca, bu konuda yapılan değişikliklerle ilgili olarak uyarı şeklimiz de güncellendi.

3. Ticari Değerlendirme Sistemi​

Forumumuzda ticaret yapan üyeler için ticari değerlendirme sistemi getirdik. Artık alıcı ve satıcı olarak birbirinize forum üzerinden değerlendirme yapabileceksiniz. Bu değerlendirmeler, forumdaki güvenilirliğinizi arttırmak için oldukça önemli. Türkiye’nin en büyük forumunda FiveM ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satarken güvenilirliğinizi ön plana çıkartmak için bu sistemi kullanmanız siz satıcılar için çok önemli olacaktır. Geçmişte yaptığınız ticaretlerden kişilerden ticaret değerlendirmesi isteyebilirsiniz. Satıcı olarak siz karşıya satıcı olarak değerlendirme yapabilirken, alıcı kişi de size aynı şekilde puanlama yapabilecek.

Nasıl Yapılır?

- Ticaret yaptığınız kişinin profiline giderek Ticaret Geçmişi butonuna tıklayarak alıcı veya satıcı olarak kişiyi değerlendirebilirsiniz.

Yeni Sistem Görselleri​

Yeni sistemlere ait ekran görüntülerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz:

Konularım Tuşuna basarak o kategoride açtığınız tüm konularınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ekran Resmi 2024-06-06 19.46.30.png

Ticari Değerlendirme sistemi

Ekran Resmi 2024-06-06 19.49.22.png . Ekran Resmi 2024-06-06 19.50.09.png
Bu güncellemelerle ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Forumumuzu daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyoruz ve sizin geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Teşekkürler,Fivemturk Yönetimi
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!