Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Günlük Kazanç Limiti

severus07

Üye
FT Kullanıcı
Günlük kazancı kısıtlayabileceğimiz bi script bilen var mı arkadaşlar?

mesela kasap mesleğinden bahsediyor sanırım arkadaş.

Günlük Kazanc Derken Dakka Başına Gelen Maaş Mı Yoksa Whitelist Meslek Maaşlarımı
Hayır gerçek hayatta günlük sınır. Mesela her gece 00.00 da sınır sıfırlanır tarzda. Veya sınıra ulaştığında 24 saat sonra tekrar yapabilecek.

bulabildiniz mi?

//

Son düzenleme:
sql de tablo oluşturup her para aldığı yerde kazancı tabloya yazmanız lazım kazancı alacağı kısımda sql de kazancı sorgulatıp istediğiniz miktarın üstündeyse bugünlük sınıra ulaştınız gibi bildirim verebilirsiniz cron ile istediğiniz saatte tüm kazançları sıfırlattırabilirsiniz
Bunun böyle olduğunu bende biliyorum fakat sql ile ilgili kodlamada iyi değilim. Siz yaptıysanız kodu paylaşabilir misiniz?

aynen yapıp bunu paylaşıcak varmı ?

#rez

Gakiba arkadaş bu EightbornV daki günlük kazanç limiti sisteminden bahsediyor?

ben yurtdışından yardım aldım hallettik, jezzy jezzy teklifin için teşekkürler

sql de tablo oluşturup her para aldığı yerde kazancı tabloya yazmanız lazım kazancı alacağı kısımda sql de kazancı sorgulatıp istediğiniz miktarın üstündeyse bugünlük sınıra ulaştınız gibi bildirim verebilirsiniz cron ile istediğiniz saatte tüm kazançları sıfırlattırabilirsiniz

Anlatıldığı gibi yapıldı.
Developerlık yaptığım server bunu paylaşmama kararı aldı fakat piyasada bunu parayla yapan bulabilirsin. Elimde olsaydı yardım etmek isterdim çünkü bende çok aradım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!