Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[GÜNCELLEME] - Çöpçülük Mesleği

nervcs

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
rp.nervdesign.site
4945

[VİDEO]
[İNDİR]

Yapımcı açıklaması:
Bu benim GarbageCrew işimde bir sonraki adım. Çoğu sunucu, 1-4 kişilik bir banka sorabilir, 1-4 kişilik bir mağaza soyabilir, ancak herhangi bir yasal işlem tek başına yapılmalıdır. Bu, bunun yapılabileceğini gösterir - işi yapan herkes arasındaki ücret ayrımı. Kişisel test sunucumda, 2-3 kişi bana yardımcı olan canlı bir dev sunucusunda ağı test etmek için oldukça fazla zaman geçirdim ve son 12 saat itibariyle 2 ayrı sunucuda yaşıyorum.

Bazı sorulara yardımcı olmak için:
  • Sadece “JobBoss” aracı çıkarmak zorundadır.
  • Her üye, son çanta kamyona yerleştirildikten hemen sonra eşit ücret alır.
Aldığım kopyada orijinal içerik oluşturucu listelenmiştir:

- CFX-ESX İÇİN Marcio'dan ORİJİNAL SENARYO

Komut dosyası sürümümdeki değişiklikler:

• Güvenlik Düzeltmesi: Komut dosyasının işlediği ödeme şeklini tamamen yeniden yazdım. Artık müşteriye para miktarı için istek gönderebilme. Son torba yapıldığında, sunucu
    kamyona çanta koyan ve onlara doğru miktarı ödeyen iş listesine bakar .
  • eklendi: Herkes aynı işi yapabilir.
  • eklendi: Ödeme her son çanta veya jobboss bağlantısı kesildikten sonra gönderilir.
  • katma: Ofseti kullanmak için bagajın arkasının çizim konumunu değiştirdi. (Yedek kamyon kullanıyorsanız ofseti değiştirmeniz gerekebilir)
  • katma: Config.UseWorkClothing - sunucuların oyuncuların iş kıyafeti haline getirilip değiştirilmeyeceklerine karar vermelerini sağlar.
  • eklendi: Kamyon Plakası Yapılandırması - Plakalar, sunucu başlangıcında GCREW001 ile başlayacak ve 001'de yeniden başlatmadan önce 999'a kadar çıkacaktır.
  • katma: Config.Collections içinde alıcılar için ek yollar eklemek daha kolay (sadece son satırı kopyalamanız gerekir 1 sayısını artırın ve alma pozisyonunu değiştirin)
Orijinal komut dosyasında yapılan değişiklikler:

• eklendi: her hedefe çanta koleksiyonu. (sürücü çöp kutusundan çanta toplamak için dışarı çıkmak zorunda kalacak.)
  • eklendi: torba başına ödeme - ne kadar çok yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.
  • eklendi: çanta tutarken yürümek ve kamyona çanta koymak için soygun "Seri A Fonlama" animasyonlar.
  • eklendi: Aynı bölgeye tekrar tekrar gönderilmesini önlemek için son iş bölgesini kontrol edin.
Komut dosyası sürümümdeki değişiklikler:

eklendi: Herkes çöp kutusundan çanta çıkarmaya ve kamyonun içine yerleştirmeye yardımcı olabilir.
eklendi: Ödeme, her alımdan sonra gönderilir (sürücünün bağlantısı kesilirse)
: Ödeme, kamyona torba koyan herkes arasında paylaştırılır.
ekledi: Kullanım platelight için gövdenin arka beraberlik Konumu değiştirdi (araç kadar hala platelight bulur üflenir bile).
Orijinal senaryo değişiklikler:

eklendi: her hedefe çanta koleksiyonu. (sürücü çöp kutusundan çanta toplamak için dışarı çıkmak zorunda kalacak.)
eklendi: torba başına ödeme - ne kadar çok yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.
eklendi: çanta tutarken yürümek ve kamyona çanta koymak için soygun "Seri A Fonlama" animasyonlar.
eklendi: Aynı işe tekrar tekrar gönderilmesini önlemek için son işi kontrol edin.

- Gerektirir–

ESX_Jobs

- Yüklemek -

İş giysisi ayarları için sunucunuzda garbagejob yoksa garbagejob_v2.sql dosyasını içe aktarın.
kaynak klasörünüze esx_garbagecrew ekleyin.
sunucunuzda esx_garbagecrew'u başlatın. cfg

Bu hastalığa yaptığım ilavelerle ilgili herhangi bir soruya cevap vermekten mutluluk duyarız ... Senaryonun geri kalanıyla ilgili sorularınız veya sorunlarınız varsa, cevaplamaya çalışabilirim ama yardım edemeyebilirim.

DF
knkm çok güzel olmuş eline sağlık ama bunu işsizlerde yapabiliyor mu yoksa bir iş permi almalarına gerek var mı
+rep

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!