Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Güncel Natural Vision ve 30GB'lık L.a Roads + Güzel bir ses paketi

yunusorbeyi

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar elimde malum sunucuda çoğu kişinin kullandığı grafik paketi ve yol paketi var ben bunu burada paylaşmak istedim şimdiden kullanan herkese hayırlı olsun

NaturalVision Evolved

(Bana ait değildir)

L.A Roads 30Gb

Ses paketi

Son düzenleme:
Fotoğraf ve Video paylaşma şansın var mı? Kendin çektiğin görüntüler olursa daha iyi olur.

Fotoğraf ve Video paylaşma şansın var mı? Kendin çektiğin görüntüler olursa daha iyi olur.
Tanıtım videosunu attım tekrardan bir video çekerim tanıtma amaçlı silah seslerinide paylaşırım fikrin için teşekkür ederim

Kurulumu nasıl yapıcaz ?

Kurulumu yazmamışşınız?

Ses paketini bu konuma atarsanız ses paketi yüklenecektir.(GTA'nın kurulu olduğu yerden x64\audio\sfx)
D:\Games\GTA V\Grand Theft Auto V\x64\audio\sfx

L.A Roads Pack içinde readme dosyaları var o dosyaların içinde kurulumu yapabilirsiniz. (LA Roads Pack Kurduğunuzda Online Oynamazsınız ort. 28gb dosya indirir gta'yı açtığınızda)

Konu Güncellendi (6.08.2020 20:16)

Ses paketinin ve LA. Roads ın içinde Readme dosyaları mevcuttur NVE için kurulum videosunu üstte bıraktım iyi günler

bunu scripte çevirebilme şansımız var mı ? no pixelde ki gibi sunucuda ki herkes de böyle gözükmesi için

bunu scripte çevirebilme şansımız var mı ? no pixelde ki gibi sunucuda ki herkes de böyle gözükmesi için
Bildiğim kadar hayır ve NVE 1 Dosyadan çok daha fazla içinde addonları var kendi istediğin gibi değiştiriliyor o yüzden NP nin bile böyle birşey yapabilceğini düşünmüyorum

tamamdır teşekkür ederim.

ve arakadaşlar ek olarak ses ek paketini yüklemek için OpenIV'ye ihtiyacınız var onu da eklerseniz mutlu olurum.

Bu road modu ile FiveM'de ban yer miyiz?

FPS düşüne sebep olur mu?

Verdiğim pakette Low Medium High seçnekler mecuttur ama tabi'de belirli bir fps düşüşü olabilir bağzılarındada normal kalabilir. İyi geceler

şuan güncel değil sanırım sunuculara fivem sunucularına girerken dlc hatası alıyorum 26878

Link kırık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!