Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ? GTA'nın kendi araçlarının handlingi ayarlama.

pateks

Üye
FT Kullanıcı
Discord
᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼b a r a n ヤ#5091
Merhaba arkadaşlar ben pateks, buralarda yeniyim nerdeyse ilk paylaşımım script olarak scriptin yapılışına geçmeden önce bir kaç bildiri yapayım.
Öncelikle yapım bana ait değil biraz araştırsanız bulabilceğiniz bir şey, fakat ben size her araba için tek tek ayarlayıp sunuyorum.
Yabancılardada çok fazla var uğraşmamanız için ben kısaca size anlatıp göstereceğim istiyorsanız araç handlinglerini girip sizde değiştirebilirsiniz dosya içinden.

İLK ÖNCE LİNKTEN DOSYAYI İNDİRİYORSUNUZ.

SONRA RAR DOSYASINI AÇIP İÇİNDEKİ PTX-CARHAND DOSYASINA GİRİYORSUNUZ..
ARDINDAN [vehicles] DOSYASINIDA AÇIP İÇİNDEKİ 2 DOSYAYI PAKETİNİZİN İÇİNDEKİ resources DOSYASINA ATIYORSUNUZ.
server.cfg YE GİRİP "start carhandling" start carhandling2" YAZIYORSUNUZ.

GTA CAR HANDLİNGLERİ ARTIK TAMAMDIR :) , EĞER İSTERSENİZ "carhandling" DOSYASINA GİRİP KENDİNİZ HANDLİNG AYARLARINI DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

İYİ GÜNLER ;)

*resime gerek duymadım, ama isterseniz video ekleyebilirim*

ROLEPLAY SUNUCUMUZA KATILMAK İSTERSENİZ DİSCORD

Son düzenleme:
*Tekrar belirtiyorum dosyaları ben yapmadım sadece handling ayarlarını nerdeyse tek tek her araba için ben yaptım, karışıklık olmasın.*

Video atma şansınız var mı acaba

bence geliştirilmesi lazım t20 kalkarken olduğu yerde spin atıyo mesela.

bence geliştirilmesi lazım t20 kalkarken olduğu yerde spin atıyo mesela.
Gerçekçi handling ayarı o dostum aracın motoru güçlü olduğu için bir anda gaz verildiği için spin atar kasası hafif geldiği için

Baştan sona neredeyse bütün araçları ayarlamıştım, bazı dengesiz araçlar var isteyen varsa bırakırım buraya

Eightborndaki gibi çoğu araç hızlı o handling ayarları var mı ?

aynen kankam :=)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!