Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM GTA5 Ücretsiz verilecek söylentileri, SIZINTI bilgiler!

Ranthiel

Üye
FT Kullanıcı
Güvenilir bir kaynak yarın başlayarak Epic Games Store'un Grand Theft Auto 5'in tam sürümünü ücretsiz sunacağını bildirdi. Epic Games Store düzenli olarak oyunların tam sürümlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Ancak, bir sonraki tanıtımları bunun üstesinden gelecektir. Anonim, ancak çok iyi bilgilendirilmiş bir kaynaktan öğrendiğimiz gibi, Grand Theft Auto V'yi yarından (14 Mayıs) 21 Mayıs'a kadar EGS'de ücretsiz olarak indirebileceğiz.

GTA V'nin ücretsiz sürümü Premium Edition olarak çıkacak. Oyunun kendisine ve Grand Theft Auto Online'a ek olarak, birçok ek içerik de sunacak. Her zamanki gibi, promosyon sırasında oyunu kütüphaneye eklemek, oyunu sonsuza dek senin haline getirir.

Bedava GTA V
Promosyon hakkında rapor şaşırtıcı: GTA V hala çok canlı olan dev bir oyundur. Sadece bu yıl mayıs 2019 ve Şubat tarihleri arasında 10 milyon GTA V satıldı.. Toplamda, oyun zaten dünya çapında 120 milyondan fazla sattı.

GTA V , İngiliz pazarında geçen haftanın en büyük ikinci satıcısı oldu . ABD'de, oyun neredeyse en fazla yirmi en çok satan oyunu yaklaşık 80 ay boyunca bırakmadı. In mart , bu sayı 7'ye yükseldi.

GTA 6 için temel atmak mı ?!
Doğrulanmamış olsa da, bir tane daha ilginç açı var. Grand Theft Auto VI ile ilgili söylentiler uzun zamandır internette dolaşıyor. Projenin gelişmiş bir geliştirme aşamasında olması bekleniyor ve yakında resmi olarak ilan edilebiliyor. Bu nedenle serinin 5. bölümünün serbest bırakılması, istasyondan ayrılan yutturma treninin bir işareti olabilir.

Kaynak:

Epic Games sistesinden ücretsiz olarak alabilirsiniz, 21 Marta kadar geçerlidir.

Alınmıyor dostum bilgin olsun.

Site çöktü şuanda site istatistiklerine bakılacak olursak 4 milyar kişi giriş sağlamaya çalışıyor, alan şanlı :D Zaten 21 marta kadar geçerli denildi.
Kankam 7 Tane aldım sorun yok artık .D

Epic Games sistesinden ücretsiz olarak alabilirsiniz, 21 Marta kadar geçerlidir.
Selamun aleykum reis aldim oynayabiliyorum fakan rp girmek istiyorum fivemi aciyorum giris yeri geliyor bilgilerimi giriyorum bi hata veriyor cozumunu biliyomusun veya bilen birini taniyomusun?

Konu taşındı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!