Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum GoRP- Ağustos Ayında Açılıyor. Ücret karşılığında script düzenleyebilcek arkadaşlar arıyoruz.

javentr

Üye
FT Kullanıcı
Sunucu Adı : GO ROLEPLAY

Yaş Sınırlaması : +18
İstediğiniz Günlük Online Süre : Farketmez
Aradığınız Özellikler : Scriptlerden anlayan, Script bulabilcek, Eksiklerimizi Yapabilicek.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : JaveN#7287
Diğer / Ek :
GÜVEN EN ÖNEMLİ MESELEMİZDİR.

Developerligin optimize dahil her alanini biliyorum bu isin 3 populer isimden ucretli ders alarak ve ek olarak gelcek yazilim dersi alarak girdim aktif olarak herhangi bir serverde developerlik yapmiyorum bu size daha cok odaklanabilecegim anlamina gelir efendim elimden her is gelir beni sectiginizde goreceksiniz zaten guven konusuna gelir isek ben hayatimda cok defa ihanete ugradim her seferinde bedelini odedim sizin bana guveneceginiz kadar benimde size guvenmem onemli bana olan guvenciniz icin sosyal medya ve telefonum dahil her turlu kisisel mecraa larimi sizle paylasabilirim iyi gunler DISCORD : lil.dopeee#1625

Developerligin optimize dahil her alanini biliyorum bu isin 3 populer isimden ucretli ders alarak ve ek olarak gelcek yazilim dersi alarak girdim aktif olarak herhangi bir serverde developerlik yapmiyorum bu size daha cok odaklanabilecegim anlamina gelir efendim elimden her is gelir beni sectiginizde goreceksiniz zaten guven konusuna gelir isek ben hayatimda cok defa ihanete ugradim her seferinde bedelini odedim sizin bana guveneceginiz kadar benimde size guvenmem onemli bana olan guvenciniz icin sosyal medya ve telefonum dahil her turlu kisisel mecraa larimi sizle paylasabilirim iyi gunler DISCORD : lil.dopeee#1625
Ekle discordumu

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!