Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[GENEL ŞİKAYET] FIVEM TÜRKİYE ÜZERİNDE KEY SATIŞLARI

Bu konu hakkımdaki düşüncelerime katılıyormusunuz ?

• Evet, katılıyorum.

Oy: 2 100.0%
  • Hayır, katılmıyorum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

squarexxx

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhabalar.
BİLDİĞİM GERÇEKLER =

Son zamanlarda FiveM üzerinde key satışlarının gereğinden fazlasıyla arttığını görmekteyiz. Söylenenlere göre FiveM (Patreon üzerinden) Türk'leri banlamış :D buna dair hiçbir resmi açıklama göremedim eğer varsa belirtirseniz sevinirim. Daha geçenlerde Türkiye'de bulunan bir bankadan Patreon üzerinden FiveM keyi satın aldım. Sorun kullandığınız kartta veya ülkede değil hesabınızın yeni olması diye düşünüyorum. Ben 2 yıl önceden kullandığım Patreon hesabımdan hiçbir sorun yaşamadım

KONUMUZ =

FiveM üzerinden key satışı yasak olduğunu hepimiz biliyoruz. Bununla ilgili kanıtımı en son aşağıda belirteceğim. FiveM üzerinde key satışının durdurulmasını veya teşviğin kapatılmasını istiyorum. Herhangi key satışı yapan kişilerin eskiden bu forumda banlandığını hepimiz biliyoruz. Bu uygulamanın günümüzde de devam etmesi için elimden geleni yapacağım. FiveM sizin ticaret yapıp insanları kandırmanız için olan bir platform değil. Bu platform insanlara 3. parti yazılım ile gta 5 in online versiyonudur. Bu sadece oyundur ve diğer oyunlar gibi içerisinde ticaret izinli değildir. FiveM'in Türkiye'deki en önemli platformun yani www.fivemturk.com'un key satışı yapanları forumunda bulundurmamasını arz ediyorum. Birde satan kişilerin bahanesi ise neymiş FiveM Türkiye'de key satmadığı için insanlara böyle iyilik yapıyorlarmış. O zaman madem vatan sevginiz var ve milletinize bağımlısınız onlara keyleri yüksek kaar koyup satmak yerine bu keylerin nasıl alındığını göstermeniz onlar için daha yararlı olucaktır. Konuma saygı duyup okuyan herkese teşekkürlerimi sunarım benimle aynı fikirde olmayanlar belirtirse sevinirim bi eksiğim varsa gidermek istiyorum.

Ayrıca bu illegal pazarın gelişmesini sağlayan ve kendi resmi discordlarında ''Sahibinden Key'' bölümü açan firmaları kınıyorum ve bu firmaların forumdan uzaklaştırılmasını talep ediyorum.

Key satışlarından haksız kaar elde edenleride burdan kınamak istiyorum. Dolar kuru yüzünden 50$ lık ürüne 400 tl desek. Artık 1 key hesabından 10x key açılabiliyor yani 400/10=40TL ediyor ve bu keyi 150 tl ye satanlar var.

Konuyu okuduktan sonra rica etsem oylamaya katılırmısınız ? Teşekkürler.

FiveM TOS'un 8. Maddesi konuma kanıttır.

Kaynak :

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Merhabalar, açmış olduğunuz konuyu sonuna kadar okudum ve "Fivemtürk" ile ilgili bir kısımda takılı kaldım. Şuan'da forum üzerinde herhangi bir şekilde ücretli veya ücretsiz bir şekilde key alışı ve satışı tamamen yasaktır. Eğer key alışı ve satışını farklı platformlar aracılığı ile yapılıyorsa maalesef ki buna fivemtürk yetkilileri müdahale edemez. Bu konunun yeri maalesef ki "Şikayetçiyim" kategorisi değil. Konu şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!