Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Genel Bot

hyperisback

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle merhabalar sizlere kendi yapmış olduğum bir botu tanıtmak istiyorum yapmış olduğum botta genel olarak herşey bulunmaktadır hiçbir vds yada birşeye gerek yoktur botu yaparken amacımız tamamen rahat bir şekilde baş ağrısı olup kimse ile uğraşmadan sunucunuzdaki arkadaşlara yardımcı olması amacı ile tasarlanmıştır wh ban dc logları ticket müzik komutları vs çok dolu bir bottur suncunuza ekleyerek 1 haftalık ücretsiz bir şekilde kullana bilirsiniz herhangi hata yada bug durumunda bizim ile iletişime geçip anında destek alabilirsin 1 haftalık bütün herşeyi ücretsiz bir şekilde sunucunuza ekledikten sonra tek komut ile kullanmaya başlaya bilirsiniz sonra memnun kalır iseniz bizim ile iletişime geçip gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hoşgeldiniz

girenlerlog.png

Çıkış

çıkışlog.png
Ticket
quaV_kopya.png
Ticket log
ticketlog.png
Rol log
rollog.png
Küfür log
küfürlog.png
Ses log
seslog.png
Kanal log
kanal log.png
Kullanıcı log

kullanıcılog.png

Bot
  • bot.png

! konigヌ#6666

+rep güzel de sen nasıl 3 dakikada bir bumplayabiliyorsun konuyu onu çözemedim

bende bilmiyorum bu günlük sınıra ulaşmışım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!