Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Genel Olarak SQL Okutamamak

efetugkan

Üye
FT Kullanıcı
Scriptlerin içlerini vs düzenleyebiliyorum ama database ile ilgili bilgim çok düşük olduğundan kaynaklı yardıma ihtiyaç duyuyorum
şu an mesela jsfour-register çalıştırmak istiyorum
sql e yüklediğimde bu sorunu alıyorum

57504

aslında nerdeyse hiç sql okutamadım bile denebilir ya 1060 hatası alıyorum ya da 1064

Konu Doğru Kategoriye Taşınmıştır​

Scriptlerin içlerini vs düzenleyebiliyorum ama database ile ilgili bilgim çok düşük olduğundan kaynaklı yardıma ihtiyaç duyuyorum
şu an mesela jsfour-register çalıştırmak istiyorum
sql e yüklediğimde bu sorunu alıyorum

Ekli dosyayı görüntüle 57504

aslında nerdeyse hiç sql okutamadım bile denebilir ya 1060 hatası alıyorum ya da 1064
maria db altyapısı kullanıyor database o yüzden bu hatayı alıyorsun büyük ihtimalle

MariaDB kullaniyorsun evet ama hata ondan kaynaklanmaz.
Hata query de, eklemek istedigin query nin ikinci satirinda ( ADD COLUMN 'lastdigits' ) ile basliyan satirda hata aliyorsun.
MariaDB de column eklemek icin ( ALTER TABLE tableismi ADD columnismi varchar(40) ) seklinde bir query kullanirsin.
Veya yapabilecegin en basit yöntem SQL de ne eklemek isitiyorsa bunu HeidiSQL den elle eklemek.
Yani lastdigits i kendin manuel olarak table e ekliyebilirsin.
Eger okutmak istedigin SQL i buraya yazarsan yardimci olabilirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!