Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım GELİŞTİRİLMİŞ TOPTANCI (OPTİMİZE VE QB,M3,DİSC,ESX UYUMLU)

Merhabalar, bir kaç yerde araştırma yaptım ve adam akıllı çalışan bir toptancı bulamadım bende kendim yapayım dedim. Optimize edildi, log sistemide var içinde. qb-inventoryhud ve disc,m3,esx uyumlu. Daha önce hiç böyle bir sistem paylaşıldı mı bilmiyorum en azından ben bulamadım. Belki işinize yarar diye paylaşayım dedim. Umarım işinize yarar...

Özellikler:
- İçinde 2 adet server.lua vardır. İsmi sadece server.lua olan DİSC,M3,ESX envanterlerine uyumlu. server_qb.lua olanda qb-inventoryhud uyumlu.
- Optimize (Boştayken 0.01 ms yiyor. Etkileşimde 0.04 ms yiyor.)
- Log sistemi mevcut (config.lua'dan webhook adresini değiştirebilirsiniz)
- Hemen hemen herşey config.lua'da mevcut ordan editleyebilirsiniz

Kurulum:
- Verdiğim linkten dosyayı indirin ve ismini 'oph3z-wholesaler' yapın aksi halde script çalışmaz
- İndirip ismini değiştirdikten sonra server.cfg'ye girin ve 'ensure oph3z-wholesaler' satırını ekleyin
- Eğer M3/Disc veya ESX kullanıyorsanız öylece giriş yapabilirsiniz sunucya ama eğer qb-inventoryhud kullanıyorsanız server_qb.lua adlı dosyanın ismini 'server.lua' olarak değiştirin ve diğer server.lua'yı silin. (Dosyayı indirdiğinizde server.lua adlı dosya olacak ve o dosya M3,Disc ve ESX envanterlerine uyumlu)

Gereksinimler:

- mythic_notify

Link:

Log sisteminden bir kaç resim:

Ekli dosyayı görüntüle 52399

Ekli dosyayı görüntüle 52400

NOT: Server dosyaları şifreli. Scriptin ismi 'oph3z-wholesaler' olmalı yoksa script çalışmaz, en azından server tarafı çalışmaz. Eğer bir sıkıntı yaşarsanız yorumlara yazabilirsiniz veya discord sunucuma gelebilirsinizi. (Discord linki github'da mevcut). Şimdilik sadece 10 tane eşya ekleyebilirsiniz (client.lua'dan ekleniyor). Eğer kullanan olursa daha fazla eşya limiti eklerim veya server dosyalarının şifresini kaldırıp repoyu güncellerim.
Hocam yanlış anlamayın fakat tüm kod sadece neyse söylemeyeceğim birşeyi değiştirerek direk kodu akıtabiliyoruz daha güvenli bir obfuscator kullanmanızı tavsiye ederim
inanmayan arkadaşlar için;
52402

Zaten bügün veya yarın açık halini paylaşıcağım için o kadar önemli değil ama yorumunuz için teşekkürler

Kodların open source hali eklendi, kafanıza göre kullanabilirsiniz, eğer sorun çıkarsa yazabilirsiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!