Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Geliştirilmiş AntiCheat - Yüksek Düzey Koruma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soylukahraman

Üye
FT Kullanıcı
v14 Anticheat sisteminin özellikleri. (HİZMET ARTIK ÜCRETSİZ VERİLMEMEKTEDİR.)

- Spawn olan araçları tespit eder, ve log kaydı gönderir, ("webhook")
- Hile ile tüm silahlar üstüne alındığı zaman, log kaydı gönderir ve hilecinin üzerindeki tüm silahları otomatik olarak alır, tespit halinde ise ("Otomatik Ban") devreye girer.
- Ekstra olarak, antilynx tarzı hile programların da bir cok, örnek, hile aracılığı ile, para verme, para cekme, tüm oyuncuları hapise gönderme, ve oyunculara karşı tüm etkileşimleri fixler, ve tamamen engeller, Anticheat yapımcısı ben değilim fakat, uzun vaktimi alan tamamen türkçeleştirme kısmı ve bazı detaylarda emeğim vardır, karşılıksız ve ücretsiz bir bicim de sizlere bu geliştirdiğim anticheat sistemini sunmaktan, gurur duyarım.

NOT : Anticheat sisteminin, sorunsuz calışmasını sağlamak icin, lütfen güncel ("EasyAdmin") eklentisini kurun.
- Sorunsuz calışması icin, güncel sürüm olmasına dikkat edin.

5891

Son düzenleme:
Cfg vs bir yere adminlerin steam hex vs bir sey girmemize gerek vatmı

Herhangi birşey yapmana gerek yok, sadece 3 parti yazılımlar kullanıldığın da algılayacak düzeyde ayarlandı, adminlerin yaptığı herhangi bir hata da yetkiliyi banlamaz ve oyuncularınıza zarar vermez, sadece icersindeki webhook kısmına hileci log hangi discord text odasına düşecek onu ayarlasan yeterli olur.

Acıklayıcı anlatım teşekkürler

Bunu kullanmanızı önermiyorum silahları başkasına attığınızda sonuç ne oluyor acaba ? Tüm serveri istese banlıyabilirler.

Bunu kullanmanızı önermiyorum silahları başkasına attığınızda sonuç ne oluyor acaba ? Tüm serveri istese banlıyabilirler.
Scriptin içinden o triggeri yorum satırı haline getirip devre dışı bırakarak bunu çözebilirsiniz üstünde ufak tefek modifikasyonlar yapabilirsiniz kendinize göre düzenleyebilirsiniz..

acıkcası silahlar icin sadece hileyi yapan kişiyi logluyor, ve banlıyor tüm herkese vermesi tüm oyuncuların banlanması anlamına gelmiyor, sadece hilenin tespit ettiği kişi banlanır, ama Sado Hardware 'nin dediği gibi de yapabilirsin, senin bileceğin iş :)

Scriptin içinden o triggeri yorum satırı haline getirip devre dışı bırakarak bunu çözebilirsiniz üstünde ufak tefek modifikasyonlar yapabilirsiniz kendinize göre düzenleyebilirsiniz..
Silme işini bende yapabilirim. şuan geliştirdiğim bir anticheat var tüm scriptler ile uyumlu. bunu bende yaptım karşı taraf ban yiyor yapan yemiyor ve logada karşı taraf düşüyor yapan düşmüyor. bunun şuanlık çözümü evet sadece silahları silmek gibi gözüküyor.

Hile karşı tarafa para verirse ne olacak hile değilde oyuncumu ban yiyecek

Kullanılmasını önermiyorum neredeyse tüm oyuncuları hile olarak algılıyor discor oyuncunun banlandığını söylüyor oyuncu ban yemiyor zaten neyse artı olarak korumayı kurduk 3 saat sonra ip ban yedi sunucu

Kullanılmasını önermiyorum neredeyse tüm oyuncuları hile olarak algılıyor discor oyuncunun banlandığını söylüyor oyuncu ban yemiyor zaten neyse artı olarak korumayı kurduk 3 saat sonra ip ban yedi sunucu
Sunucunun IP Ban yemesinin herhangi bir sebebi script olamaz. FiveM Sunucunuzu Banlayabilir farklı sebeplerden dolayı fakat asla bir script için yapmaz bunu.(asla demiyim ama hiç görmedim)

Sorunun anticheat ile alakalı olduğunu nerden cıkarttığını anlayamadım, bir tek sen ve senin ekibinden şikayet var anladığım kadarıyla, konuyu baltalamaya gelmiş gibi bir niyetiniz var, herhangi bir scriptin "ip adresini banlama" gibi bir duruma sebebiyet vericeğini sanmıyorum? ve hala aktif olarak kendi sunucum da kullanmaktayım, haksız yere ban konusu da senin düşüncen dostum :/ 6061

Benim ekibim ? Ben kuzgun roleplay sahibiyim benim ekibimden bu forumu kullanan 2 kişi var sadece

Ben sadece tahmini söyledim

Sunucunun IP Ban yemesinin herhangi bir sebebi script olamaz. FiveM Sunucunuzu Banlayabilir farklı sebeplerden dolayı fakat asla bir script için yapmaz bunu.(asla demiyim ama hiç görmedim)
Webhooklari banlar fivem fark ederse. Webhook = scriptlerin bir linke istek atmasidir.

Anticheat sistemi tarafımca kaldırılmıştır, yakın zaman da daha geliştirilmiş versiyonu satışa sunulacaktır.

Herhangi bir yetkili konuyu kapatabilirse cok sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!