Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Gelişmiş Tırcılık Mesleği

weapon

Üye
FT Kullanıcı
Discord
weapon#6363
Herkese iyi günler dilerim. Bugün benimde uzun bir süre aradığım ve bulmakta zorluk çektiğim tırcılık mesleğinin dosyalarını vermek istiyorum.
Sunucunuzda resources klasörünün içine atabilirsiniz ama yerleri karıştırmamak için [Jobs] diye bir klasör oluşturabilirsiniz ve exodus_trucker adlı dosyayı [Jobs] klasörüne atabilirsiniz. Script'lerinizi attığınz yerin içine de dafxf adlı dosyayı atınız. Blip eklemenize gerek yok zaten mesleğin içinde blip var. server.cfg üzerinden de start vermeniz yeterli olacaktır. Geri dönüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Aradığınız bir script varsa beni Discord'dan ekleyebilirsiniz; weapon#6363

dafxf (kamyonlar)
exodus_trucker (tırcılık)

Herkese iyi günler dilerim. Bugün benimde uzun bir süre aradığım ve bulmakta zorluk çektiğim tırcılık mesleğinin dosyalarını vermek istiyorum.
Sunucunuzda resources klasörünün içine atabilirsiniz ama yerleri karıştırmamak için [Jobs] diye bir klasör oluşturabilirsiniz ve exodus_trucker adlı dosyayı [Jobs] klasörüne atabilirsiniz. Script'lerinizi attığınz yerin içine de dafxf adlı dosyayı atınız. Blip eklemenize gerek yok zaten mesleğin içinde blip var. server.cfg üzerinden de start vermeniz yeterli olacaktır. Geri dönüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

dafxf (kamyonlar)

teşekkür ederim

dafxf (kamyonlar)

video gizli

Tabii yaparım briazcık bekleteceğim kusura bakmayın

Benim Paylaştığım Bir Scripti Dosya adını değiştirerek paylaşman hoş olmamış

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!