Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GCPHONE V1.2 - SARISAYFALAR - TWİTTER - FATURA

umutsantur00

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar, bizzat haftalarca üşengeçlikten aradım ve bazen satın alma noktasına geldim fakat hiçbir şekilde source kodlarını bulamadım.
İş başa düştü kendimiz yaptık, hazırladık.

İletişim adresim aşağıda yazmaktadır.

Özellikler;
Twitter'da fotoğraf gönderebilme.
Sarısayfalar'da fotoğraf gönderebilme.
Faturaları telefon üzerinden ödeyebilme.
Mesaj olarak insanlara fotoğraf gönderebilme.
Whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebilme.

Banka havalesi yapabilme.
Her ay 1 güncelleme!

Dediğim gibi her ay 1 güncelleme gelecektir ve ufak bir spoiler vermek gerekirse;

INSTAGRAM
SAHIBINDEN.COM

IPTAL TUŞUNDAKİ REKLAM SCREENSHOT ALMAK İÇNDİR YAPTIĞIMIN KANITLARINDAN BİRİSİDİR TESLİMATTA SİLİNECEKTİR.

881 884 887 886 888 885 882 883

+ref Satın aldım, gayet güvenilir. Telefon harika çalışıyor. ?

Ref gayet iyi olmuş güvenilir tavsiye ederim

Son düzenleme:
#BILGI
TELEFONUN XENKNIGT İLE İLİŞKİSİ YOKTUR SORABİLİRSİNİZ, İYİ FORUMLAR.

+ref telefon başarılı yapılmış ve güvenilir. tavsiye ederim. Alım yapıldı.

Teşekkürler, her zaman ?

Selamlar, bizzat haftalarca üşengeçlikten aradım ve bazen satın alma noktasına geldim fakat hiçbir şekilde source kodlarını bulamadım.
İş başa düştü kendimiz yaptık, hazırladık.

İletişim adresim aşağıda yazmaktadır.

Özellikler;
Twitter'da fotoğraf gönderebilme.
Sarısayfalar'da fotoğraf gönderebilme.
Faturaları telefon üzerinden ödeyebilme.
Mesaj olarak insanlara fotoğraf gönderebilme.
Whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebilme.

Banka havalesi yapabilme.
Her ay 1 güncelleme!

Dediğim gibi her ay 1 güncelleme gelecektir ve ufak bir spoiler vermek gerekirse;

INSTAGRAM
SAHIBINDEN.COM

IPTAL TUŞUNDAKİ REKLAM SCREENSHOT ALMAK İÇNDİR YAPTIĞIMIN KANITLARINDAN BİRİSİDİR TESLİMATTA SİLİNECEKTİR.

Ekli dosyayı görüntüle 881Ekli dosyayı görüntüle 884Ekli dosyayı görüntüle 887Ekli dosyayı görüntüle 886Ekli dosyayı görüntüle 888Ekli dosyayı görüntüle 885Ekli dosyayı görüntüle 882Ekli dosyayı görüntüle 883
+ref alım yapıldı

Üzgünüm fakat bu gcphone xenknight tabanlıdır ve üzerinde değişiklik yapılmıştır lütfen orjinal satıcısından satın alım yapınız...!

XENKNIGT İle konu hakkında görüşülmüştür kendileri buraya gelebilir boş yapıp baltalamak için konulara böyle yazmana gerek yok kendi yapamadığın telefonu başkasının yapıp satmasına karışma source dosyaları @xenknight a gösterilmiştir.

XENKNIGT İle konu hakkında görüşülmüştür kendileri buraya gelebilir boş yapıp baltalamak için konulara böyle yazmana gerek yok kendi yapamadığın telefonu başkasının yapıp satmasına karışma source dosyaları @xenknight a gösterilmiştir.

Lütfen Rica ediyorum src_html dosyalarıyla birlikte fotoğraflarını buraya koyar mısın 909

911 912 913 914
Daha fazla baltalama yapmazsan sevinirim.

Saygısızlık etmedim saygını daha fazla yitirme konumdan çık hadi canım 915

Gerçekten xenknightın scriptinin aynısı aga banka havalesi bile aynı butonların yerleri bile aynı hala inkar ediyor.

Ben burada source gösteriyorum xen dışında kimse de burada source dosyaları gösteremez eleştirilere açığım devam edin butonlar twitterdan alındı bilginiz olsun belki bi uğraşla yapabilirsiniz :d

Konunun xenkngiht ile hiçbir alakası yok bizzat şahidim.

+rep Alım yapıldı. Gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Geliştirilebilecek yönleri elbet var. Verilebilecek updateler ile daha güzel bir çalışma ortaya çıkacağını düşünmekteyim. İyi çalışmalar iyi forumlar.

+rep yazanlarda yan hesapları. Fake referans yapıyor bu arkadaş adminlerden ip kontrolü yapılmasını istiyorum.Hesapların hepsinin oluşturulma tarihi 20 dk 30dk önce...

#GÜNCELLEME

INSTAGRAM İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLADIK, ARAYÜZ TAMAMEN BİTTİ SIRA LUA VE VUE KISMINDA KALDI TAKİPTE KALIN ARKADAŞLAR MÜŞTERİLERİMİZLE GÜNCELLEMELERİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Haahhahahahah ne kadar basitsiniz öyle kontrol yapılsın sorun değil
Öncelikle tepinizi anlıyorum fakat insanları "basitsiniz" diyerek aşşağılamak hiçkimseye yakışmaz lütfen daha sakin ve düzgün davranışlar sergileyin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!