Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[RELASE] Gcphone siyah fotoğraf sorunu çözümü

• Konbuyu başlatan root
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 4K
Merhabalar oncelikle elestirmek icin degil ama sanirim release olmasi gerekiyor baslik belki gozunuzden kacti ayrica release yerine FIX tagini secebilirsiniz. Gayet guzel bir dusunce tam olarak gelistirildiginde kullanmak isterim.

Tam kurulum ve çalışma mantığını anlatır mısın?
Denedim ama yapamadım.

Fiveme client screenshot functionu için pull request gönderdim, eğer güncelleme sağlarlar ise screenshot basic de hiç bir modifikasyon yapmadan kullanabileceksiniz.

Ben ubuntu makinede çalıştıramadım, bu linuxta çalışıyor mu?

@root Fonksiyon isimlerinde bir değişiklik yaptın mı? gcphone vb. içindeki fonksiyon kullanım şekillerini değiştirmemiz gerekiyor mu?

Arkadaşlar, screenshot-basic yerine kendi geliştirdiğim bir uygulama var, yeteri kadar talep olursa open source paylaşmayı düşünüyorum.

Eski kullandığım versiyonun bir iki düzenlemeye ihtiyaç olan hali, ufak yerlerde ufak değişiklikler yaparak sorunsuz kullanabilirsiniz.
Sorunsuz çalışan Lua&&c# versiyonunu yayınlayacağım.

[1/14] Resolving Package...
Error data: yarn failed
diye bir hata alıyorum bunu nasıl çözerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!