Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı gcphone -news/arananlar

• Konbuyu başlatan ÖmerF
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K

ÖmerF

? ? ? ? ? ? ? ? ?
FT Kullanıcı
Discord
! Ömer#8937
New ve Arananlar kısmını nasıl kullanabilirim? Telefonda Mevcutlar Fakat İçini Nasıl Doldurabiliriz?

Güncel

Hangi telefonu kullanıyorsunuz ? Kodlarını atarmısın obfuscateli değilse içinde illahi yazıyordur. Ve yahutta scriptin içinde değiştiriyorda olabilirsin. Telefondan telefona değişir.

Hangi telefonu kullanıyorsunuz ? Kodlarını atarmısın obfuscateli değilse içinde illahi yazıyordur. Ve yahutta scriptin içinde değiştiriyorda olabilirsin. Telefondan telefona değişir.
gcphone kullanıyorum

İçinde arananları mı doldurmak istiyorsun yoksa herşeyi var ve sadece nasıl mı oraya kişiyi ekleyeceğiz diyorsun? Eğer ikincisi ise pd tabletini güncelle yeni tabletlerde arananlar listesine bir şey eklendiğinde oraya bağlantısı bulunmakta veya sen bağlantısını yapmalısın. Eğer elimde bulunuyor ise paylaşırım.

epc_bolos datanı yada polis tabletini gcphoneye göre yapman lazım

//

Selamlar gcphone diye sorduğumda v1 mi crewphone mu v2 mi anlamında sormuştum. Konunuz çözüme ulaştımı? Lütfen 24 saat içerisinde geri dönüş yapınız.

Selamlar gcphone diye sorduğumda v1 mi crewphone mu v2 mi anlamında sormuştum. Konunuz çözüme ulaştımı? Lütfen 24 saat içerisinde geri dönüş yapınız.
anladım.. Ama v1 yada v2 olduğunu nasıl anlayabilirim?

Dediği gibi gibi telefondan 1 tane ss atarsan sana yardımcı olabiliriz. 24 saat içinde geri dönüş yaparmısın?

Geri dönüş yapılmadığı için konu ön eki tarafımca değiştirilmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!