Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Game Admin & Grafiker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cyreex16

Üye
FT Kullanıcı
Adım: Sezer
Soyadım: Tezcan
Yaşım: 21
Yaşadığım Yer: Bursa
Daha Önceki Adminlik Tecrübem: FiveM üzerinde sadece bir roleplay sunucusu içerisinde deneyim edindim. SA:MP roleplay camiası içerisinde yaklaşık 10 seneyi aşkın süredir rol yapıp, oyuncu topluluğuna yardımcı oldum.
Günlük Online Süreniz: Bursa Büyükşehir Belediyesi içerisinde Ofiste çalışıyorum, günümün her saati müsaitim. Oyun oynayabileceğim günlük süre ise; 10 saat.
Özellikleriniz: Grafik tasarım ve orta seviyede web(ASP.NET, HTML, CSS) bilgim var.
İletişim Adresi: Discord üzerinden; -w0wglarfist#7159 iletişim sağlayabilir, mail üzerinden ise [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba.
Yukarıdaki şablona kategori kuralları nedeniyle bağlı kalmak zorundaydım. Kendimi bu metin içerisinde ifade etmek isterim.
Bilişim mezunu olan bir belediye memuruyum, günümün çoğu bilgisayar üzerinde geçiyor. Yaklaşık 5-6 senedir photoshop üzerinde kendimi geliştirip, bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyorum. Bir projede içerisinde bulunup, o projeye katkım bulunmasını isterim. Arkadaşlar düşüncem ciddi, benim ile iletişime geçecek arkadaşlarda ciddiyet doğrultusunda mesaj atarsa sevinirim. Lütfen bana çeteleri meslek diye gösteren sunucular mesaj atmasın, bir ricamdır. Discord sunucusunu yeni açtığımdan paylaştığım tasarım sayısı azdır, göz atmak isterseniz aşağıda bulunan discord sunucusu üzerinden tasarımlarıma göz atabilirsiniz.
İyi forumlar, iyi günler!

istek gönderdim

istek gonderdim

Merhaba.
Şu konuya açıklık getirmek istiyorum, yönetim ekibi ile rol ekibinin arasında uçurum kadar fark var.
Yönetici sunucunun arka yüzünde çalışan, oyuncular için emek sarf edendir.
Oyuncu topluluğunu olumlu şekilde yönlendiren, destek taleplerini yanıtlayan kişi ve kişilerdir.
Benim buradaki konuyu açma amacım, bir proje içerisinde yer almak ile birlikte bulunacağım projeye grafik tasarım tecrübemi yansıtmaktır.
Bana özel mesaj aracılığıyla sunucu sahibiyim, oyuncu arıyorum gibisinden mesaj atan bir çok insan oldu.
Rica ediyorum, konuyu okuyun ondan sonra hareket edin.
İyi forumlar, iyi günler.

10227

Merhaba.
Hugola projesini belirli sebeplerden dolayı çalışmalarımızı durduruyoruz, projesine grafiker ve oyun içi yetkili arayan bir proje içerisinde çalışmak isterim. Benim ile discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!