Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Galeriden Aldığım Aracı Garaja Bırakamıyorum

VoltraN

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, galeriden herhangi bir aracı alıyorum ve XXX plakalı araç artık sana ait dedikten sonra garaja gittiğimde "Bu araç senin değil!" diyor ve konsolda ekteki hatayı alıyorum ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    158.1 KB · Görüntüleme: 36
esx_garage scriptin sana ait olduğunu görmüyor aracın.Scripti değiştirmeyi denermisin garaj scriptini.

esx_garage scriptin sana ait olduğunu görmüyor aracın.Scripti değiştirmeyi denermisin garaj scriptini.
yeni kurmaya çalıştığım garaj scriptinin sql'ini okuturken unknown database es_extended diyor. Ne yapmalıyım?

Databasenizde üstte USE 'es_extented' yazıyordur orda es_extented ı silip essentialmode yazıp dener misiniz?

Databasenizde üstte USE 'es_extented' yazıyordur orda es_extented ı silip essentialmode yazıp dener misiniz?
dediğiniz gibi yapıp denedim ancak yine de aracımı garaja almıyor bu araç size ait değil diyor, yanlış düşünmüyorsam aldığım araçları databaseime işlemiyor daha önce de galeri ve garaj scriptini değiştirdim ancak fayda vermedi

dediğiniz gibi yapıp denedim ancak yine de aracımı garaja almıyor bu araç size ait değil diyor, yanlış düşünmüyorsam aldığım araçları databaseime işlemiyor daha önce de galeri ve garaj scriptini değiştirdim ancak fayda vermedi
vehicleshop değiştirmeyi deneyebilirsin

vehicleshop değiştirmeyi deneyebilirsin
Daha önce vehicleshopta güncelledim faydası olmadı, asıl problemin aldığım aracı database'e işlememesi olduğunu düşünüyorum.

Datalardan birini yanlış kuruyosun bence dikkat et.

Siz aracı satın aldığınızda esx_vehicleshop veritabanına kaydı yapamıyor problem orda. Hatanıza baktığımda owned_vehicles tablosunda modelname yok diyor. Tablonuzda name yazan yeri modelname olarak değiştirip dener misiniz?

Siz aracı satın aldığınızda esx_vehicleshop veritabanına kaydı yapamıyor problem orda. Hatanıza baktığımda owned_vehicles tablosunda modelname yok diyor. Tablonuzda name yazan yeri modelname olarak değiştirip dener misiniz?
dediğinizi yapmamın ardından sorunum çözüldü, konuya yazan herkese teşekkürler

Önemli değil. İyi günler ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!