Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [FX]-V3 INFİNİTY M3 (DUPE FİX)

Dostum sadece bir örnek olarak söyliyeceğim dupe engelli felan yazmana gerek yok çünkü m3 kullanan herkes zaten şuan dupe engelliyebiliyor forumdaki bilgiler sayesinde bazı kişilerin seni uyarmak yerine dalga geçmesini önlemek için bence dupe engelli kısmını kaldırabilirsin
Forumda olan Dupe Fix Merhodları %100 fixlemez herkes qb'de dupe yapılamaz diyor ben yapabiliyorum nopixel'de bile yapabiliyorum düşün yani

Forumda olan Dupe Fix Merhodları %100 fixlemez herkes qb'de dupe yapılamaz diyor ben yapabiliyorum nopixel'de bile yapabiliyorum düşün yani
haydaa reis sen profesyonel dupe cusun ozaman sadece forumdaki yöntemler olarakta söylemedim ama neyse burda da haklısın eğer güveniyorsa yazabilir yorumumu çürütmüş oluyorsun bu şekilde lafımı geri alıyorum

haydaa reis sen profesyonel dupe cusun ozaman sadece forumdaki yöntemler olarakta söylemedim ama neyse burda da haklısın eğer güveniyorsa yazabilir yorumumu çürütmüş oluyorsun bu şekilde lafımı geri alıyorum
forumda ki herhangi bir yöntemi kullanmadık

Dostum sadece bir örnek olarak söyliyeceğim dupe engelli felan yazmana gerek yok çünkü m3 kullanan herkes zaten şuan dupe engelliyebiliyor forumdaki bilgiler sayesinde bazı kişilerin seni uyarmak yerine dalga geçmesini önlemek için bence dupe engelli kısmını kaldırabilirsin
dalga geçilecek bir durum yok ayrıca dupe sorunu olmasaydı m3 envanter daha çok yaygınlaşırdı bence "m3 kullanan herkes zaten şuan dupe engelliyebiliyor" kısmı ise bana göre yanlış 3-5 kişi dışında engelleyebilen görmedim tamamen engellenebilseydi qbtoesx envanter daha geç ünlenirdi (tamamen şahsi fikirlerim)

kendime **profesyonel dupe'ciyim** diye birşey demedim sadece forumdaki yöntemlerden bahsettim kimsenin sunucusuna zarar vericek kadarda akılsız değilim :D

+rep

kendime **profesyonel dupe'ciyim** diye birşey demedim sadece forumdaki yöntemlerden bahsettim kimsenin sunucusuna zarar vericek kadarda akılsız değilim :D
ben zaten ironi baabında söylemiştim profesyonel dupe cuyu

+Güncel

İletişim için

Discord: S1NGLE#0404 - ! Mono#0118

+Güncel

İletişim için

+rep başarılı eline sağlık

+Güncel

İletişim için

+Güncel

İletişim için

Yetkili Arkadaşlardan Ricam Başlığı
[FX]-V3 INFİNİTY M3
Olarak Değiştirebilirmisiniz?

+Güncel

İletişim için

+rep gun arpiciler üzgün

+Güncel

İletişim için

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!