Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fx Developmentten Ayrılmasına Rağmen Konu Başlığını Değiştirip Sattığı Keyin Arkasında Durmaması

Erhan

Üye
FT Kullanıcı
Çok Durdum Ama Artık Kaldıramayacağım Açtığım Dolandırıcılık Konusundaki Keyi Monodan Aldım Oda Başka Birinden Almış Keyi Adam Vermeyince Bana Atıyor Adamın Dc Sini Ben Aradan Çekiliyorum Ben Aracıyım Diyor Kardeşim Ozaman Diyeceksinki Ben Aracıyım Şuna Yönlendireyim Yada Keyin iadesini Çatır Çatır Vereceksin Satışta Yapmayacaksın 2ci Konuya Gelirsek Fx Developmentten Ayrılmasına Rağmen Hala Konuya Rep Atıp Dc Den Hala Ortak Olduklarını Dc Sunucularını Sevmediği İçin Dc De Olmadığını Söylüyor Fx Development Konusunun Kapatılmasını Talep Ediyorum @S1NGLE I Severim Zaten Oda Konun Altına İsim Değiş Yazmış Değişmiyor Monodan Kesinlikle Alışveriş Yapmayın !! Paket Key Alacaksanız Önerim @S1NGLE Ve @Laspanda

Fx Development Konusunun Acilen Kapatılmasını Talep Ediyorum @Sado

kendisinin ilk vakası değil bu arada sadece konusu yok :)

Başkasının üstünden prim yapyıor resmen fx development adına güvenerek hizmet alıyorum adam çekiliyor aldığı kişiyle muhattap ediyor

Bu Soytarı Mono Hala Yaşıyor Mu :D Zamanında Şahsi Olarak Da Bu Çukura Düşmüştüm De Neyseki Çok Bir Miktar Değil Paçayı Kurtarmıştım. Yaşayanlara Geçmiş Olsun. En Yakın Zamanda Konusu Da Kapanır.

Çaktırma Çıktım Knk Dc Den ban Yemedim ;)

Bu Soytarı Mono Hala Yaşıyor Mu :D Zamanında Şahsi Olarak Da Bu Çukura Düşmüştüm De Neyseki Çok Bir Miktar Değil Paçayı Kurtarmıştım. Yaşayanlara Geçmiş Olsun. En Yakın Zamanda Konusu Da Kapanır.
Ümidimiz O Yönde

Yetkilileri konuya davet ediyorum fx development konusunun kapatılması lazım daha fazla insna dolandırılmasın!!

single ile aramda sorun olmuştu ama iki medeni insan gibi sorunu büyütmeden çözmüştük fakat onların bünyesinde olan mono ile hiç anlaşamamıştık. Zaten anlaşılacak bir insanda değil kendisine de söylemiştim bunu. Yazık olmuş geçmiş olsun dostum

Ah be abi :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!