Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım full fix np-inventory ve np-weapons

blizzard için yapılmıştı ghmattimysql içinden tabloyu essentialmode olarak değiştirdiğinizde düzelecektir.

DF
blizzard için yapılmıştı ghmattingmysql içinden tabloyu essentialmode olarak değiştirdiğinizde düzelecektir.
tamam sagolun tamda bende bulmuştum :D essentialmode yazdım denıyecektım yinedede teşekkürler paylaşımınızdan dolayı

DF
Paylaşım için teşekkürler , iyi forumlar dilerim yoğun ilgi görürse sabite çekilebilir.

DF
şuana kadar 4 arkadaşıma kendi paketlerine kurmasını istedim sorunsuz şekilde kurup kullanıyorlar yanında krp-identity krp-login krp-spawn olursa sorunsuz çalışır

DF

Satmaya çalıştığımda farkına varmam biraz geç oldu piyasada ucuza satan bir kaç kişi gördüm
ardından weapons'un leaklara düştüğünü arkadaşım tarafından öğrendim bende paylaşma kararı aldım
herkese iyi kullanımlar dilerim. (np-inventory silah droplayınca elinde kalma sorunundan başka bug'u yok.)

Discordumu buraya bırakıyorum önemli bir konu var ise buradan ulaşabilirsiniz. RY#4444
np invle alakası olmayan bir np inv :/ hemde ghmattimysql hatalı.

DF
np invle alakası olmayan bir np inv :/ hemde ghmattimysql hatalı.
şöyle daha net söyleyeyim başlıkta oynanmış değiştirilmiş gibi vs birşey yazmadığından bende beklediğimi alamadığım için böyle birşey dedim ama inventory çalışıyo ve kullanılabilir arkadaşla konuştuk kendiside düzgün birşekilde oynandı tabiki dedi kendimize göre dedi bende dinledikten sonra açıklama yapayım dedim onun dışında kullanılabilir tabiki.

DF
Kurulumunda bana yardımcı olabilecek varmı ?

DF
Paylaşım için teşekkür ederiz parayla satan arkadaşların amacını anlamadım :(

DF
silah ile sıktığımda durability düşmüyor nasıl yapabilirim ?

DF
Çok daha fazla insanların faydalanabilmesi için konu sabite çekilmiştir.

DF
Silah sıktığında düşmüyor durability sistemi zamanla eskimeye yönelik yazılmıştır.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!