Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fuel Göstergesi

• Konbuyu başlatan Soldat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 2K

Soldat

Üye
FT Kullanıcı
Ekte gösterdiğim gibi bir fuel göstergesi istiyorum, carhud isimli scripti yükleyip editleyip harita üstünde hız göstergesi görünmesi olayını çözdüm ama sol tarafında da yakıt göstergesi istiyorum yardımcı olabilecek ?

DF

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    18.8 KB · Görüntüleme: 45
Konu uplamanız yasak bunun bilincinde olun öncelikle. esx_legacyfuel olması lazım satış scriptinin ona bakın, hız göstergenizden de göz atabilirsiniz.

DF
Konu uplamanız yasak bunun bilincinde olun öncelikle. esx_legacyfuel olması lazım satış scriptinin ona bakın, hız göstergenizden de göz atabilirsiniz.

Bu plugin lecayfuel değil :D

Ekte gösterdiğim gibi bir fuel göstergesi istiyorum, carhud isimli scripti yükleyip editleyip harita üstünde hız göstergesi görünmesi olayını çözdüm ama sol tarafında da yakıt göstergesi istiyorum yardımcı olabilecek ?

Config dosyasında şu kodu yazarsanız olacaktır:

Kod:
SpeedIndicator     = true,

DF

Kod:
Ben direkt olarak kesin bir dille o demedim hocam. o olması lazım "öyle biliyorum anlamına gelir" dedim.

DF

Kod:

configde zaten o açık ve açık olduğunda da böyle bir şekilde kalıyor

DF

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    86.3 KB · Görüntüleme: 9
bana ekstradan fuel göstergesi lazım map üstünde olcak şekilde

DF
Bu pakedin kime ait olduğunu biliyorum ayarlar klasöründeki luaları kontrol edin onların arasında olması gerekiyor.

DF
Bu pakedin kime ait olduğunu biliyorum ayarlar klasöründeki luaları kontrol edin onların arasında olması gerekiyor.

ne yazıkki yok, zaten ayarlar klasoru ve içinde çeşit çeşit lualarda yok scriptin adı carhud, sadece bir lua var içinde onun da içine her şeyi koymuşlar, içinde yakıt göstergesi namına hiçç bir şey yok, sizin bahsettiğiniz script farklı heralde adını söyleyebilirseniz bir de ona bakıym ?

DF
ne yazıkki yok, zaten ayarlar klasoru ve içinde çeşit çeşit lualarda yok scriptin adı carhud, sadece bir lua var içinde onun da içine her şeyi koymuşlar, içinde yakıt göstergesi namına hiçç bir şey yok, sizin bahsettiğiniz script farklı heralde adını söyleyebilirseniz bir de ona bakıym ?

Benim gördüğüm onun içindeydi onda yoksa farklı bir sistem kullanılmıştır tüm dosyaları aratın belirtilen kelime ile

DF
Benim gördüğüm onun içindeydi onda yoksa farklı bir sistem kullanılmıştır tüm dosyaları aratın belirtilen kelime ile

bu scriptin içinde, benim ilk resimde attığım gibi bir yakıt göstergesi yok scriptin tam hali şu attığım linkte görünüyor ben editleyip sadece hız göstergesi kalıcak şekilde ayarladım ama eksiğim yakıt göstergesi, bana ekstradan yakıt göstergesi scripti lazım veya bir kod, luanın içine yapıştırdığımda yakıt göstergesi ekliycek bir kod

DF

Zaten o scriptin adı carhud. Tam ne istediğinizi anlamadım fakat eğer o göstergeyi eklemek istiyorsanız carhud'un ismini farklı bişey yapın yada silin.

DF
ben niye problemimi anlatamıyorum. bakın benim elimde bir script var ve adı carhud ve o her şeyiyle açık olduğunda dahi haritanın üstünde benzin göstergesi göstermiyor. Elinizde varsa bir de siz atın carhudu sanırm bendeki farklı bir sürümü anlayamadım yani herkes aynı şeyi söylüyor ama yok işte benzin göstergesi benim carhud scriptinde

DF
ben niye problemimi anlatamıyorum. bakın benim elimde bir script var ve adı carhud ve o her şeyiyle açık olduğunda dahi haritanın üstünde benzin göstergesi göstermiyor. Elinizde varsa bir de siz atın carhudu sanırm bendeki farklı bir sürümü anlayamadım yani herkes aynı şeyi söylüyor ama yok işte benzin göstergesi benim carhud scriptinde

Carhud zaten yukarıda benzin göstergesi göstermez. Onun için legacyfuel eklentisi gerekiyor.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!