Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[FORUM DIŞI] Ekran kartı tavsiyesi

WonderFist1

Üye
FT Kullanıcı
Selamun Aleyküm. Kendime ekran kartı alacağımda .5000TL bütce arasından hangi ekran kartını alabilirim?

DF
Dostum bu zamanda Türkiyeye ekran kartı gelmiyor. Araştırırsan stoklar tükenmiş durumda.
Bu yüzden beklemeni öneririm. Stokta olmadığı için ekran kart fiyatları gereksiz arttırılmış durumda.

DF
Dostum bu zamanda Türkiyeye ekran kartı gelmiyor. Araştırırsan stoklar tükenmiş durumda.
Bu yüzden beklemeni öneririm. Stokta olmadığı için ekran kart fiyatları gereksiz arttırılmış durumda.
Ben türkiyede kalmıyorım. azerbaycanlıyım. Bunuda göze alabilirsiniz

DF
Ben türkiyede kalmıyorım. azerbaycanlıyım. Bunuda göze alabilirsiniz

Ekran Kartı Olarak Varsayılan GTX 1650 önerebilirim. Daha çok hangi alanda kullanacağınızı belirtirseniz farklı bir ürünü de tavsiye edebilirim.

DF
3080ti kullanıyorum tavsiye ederim güzel

DF
[YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR] Kanka yarın güzel maçlar var istersen özelden maçları atarım sana bas onlara 1kya 5k alırsın. 10k parayada 3060 falan alırsın

DF
[YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR] Kanka yarın güzel maçlar var istersen özelden maçları atarım sana bas onlara 1kya 5k alırsın. 10k parayada 3060 falan alırsın
6 ay önce 3060 ti ı 5 k ya almıştım 10k oldumu :D

DF
Ekran Kartı Olarak Varsayılan GTX 1650 önerebilirim. Daha çok hangi alanda kullanacağınızı belirtirseniz farklı bir ürünü de tavsiye edebilirim.
1650 cidden kötü bir ekran kartı. Zaten nvidia bu sıralar driverlerle alakalı problem yaşadı diye biliyorum eğer teknik bilgisi varsa arkadaşın kesinlikle rx 570, parası varsa 5500 xt almalı. Teknik bilgisi yoksa nvidia daha iyidir çünkü amdde siyah ekran hataları mı dersin kendi kendine voltaj ayarlarken 80 90 derece mi dersin hepsi var biraz uğraştım ve şu an rx 580'im bayağı iyi durumda.

DF
1650 cidden kötü bir ekran kartı. Zaten nvidia bu sıralar driverlerle alakalı problem yaşadı diye biliyorum eğer teknik bilgisi varsa arkadaşın kesinlikle rx 570, parası varsa 5500 xt almalı. Teknik bilgisi yoksa nvidia daha iyidir çünkü amdde siyah ekran hataları mı dersin kendi kendine voltaj ayarlarken 80 90 derece mi dersin hepsi var biraz uğraştım ve şu an rx 580'im bayağı iyi durumda.

GTX 1650 Kullanmaktayım. Tamamıyla kullanıma bağlı olarak değişken birşey dediğiniz şey. Valorant, FiveM + Reduxun Grafik Paketi vs. gibi MMOFPS oyunlarda FPS açısından sıkıntı yaratmamaktadır. Dediğim ve belirttiğim gibi Tamamıyla kullanımla alakalı bir durum ki bence GTX 1650 Fiyat Performans denilebilir bir ürün.

DF
GTX 1650 Kullanmaktayım. Tamamıyla kullanıma bağlı olarak değişken birşey dediğiniz şey. Valorant, FiveM + Reduxun Grafik Paketi vs. gibi MMOFPS oyunlarda FPS açısından sıkıntı yaratmamaktadır. Dediğim ve belirttiğim gibi Tamamıyla kullanımla alakalı bir durum ki bence GTX 1650 Fiyat Performans denilebilir bir ürün.
4 GB Vram şu anki oyunların çoğu (gta, fivem, valorant hariç dediğiniz gibi kullanıma bağlı) yetmemektedir. Eğer çok yüksek oyunlar oynayacaksanız güzel bir rx 570 bulmalısınız (şu an imkansız) ve iyi soğutmalı olması lazım şansınız varsa silikonlarıda iyidir ve çok iyi oc yapıp 580 seviyesine çıkabilirsiniz. Fakat bilginiz yoksa arkadaşın ekran kartı veya 1650 super almanızda fayda var. Alternatif 5500xt.

DF
İşlemcide RYZEN Ekran kartında NVDIA dan vaz geçme

Zamanında 2500 liraya satılmayan saçma sapan 1060 ekran kartı şuan 4 ü vurmuş durumda çoğu yerde 5 den gidiyor hiç alınabilir seviyede fiyatlar yok

DF
En uygun fiyatlı olan hangisiyse onu almayı planlıyorum

DF
3090 kesinlikle çok ucuz kesinlikle onu almalısın bütçenide çok çok aşmıyor zaten değil mi öyle olmalı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!