Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fizzfau = hasannn = shazam09

spotify1784

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba dostlar herkese. Bugün geçen gün forumda gördüğüm shazam adlı arkadaşın komplo teorisi tamamen başka bir yalandır ve shazamda fizzfau-hasan ile aynı kişidir. Bu yazdığı yazılar tamamen pazarlama taktiği ve cidden paylaşacağı veya satacağı bir şeyin temelidir bu wannabe massakanın. Neyse uzatmayıp olaya geçiyorum. Bu konu atıldıktan sonra tam 1 gündür aralıksız araştırma yapıyorum. Gerekli hack programları ve methodlar ile shazamın yaşadığı yeri buldum ilk olarak. Daha sonra da yazılımcı olan sayın bir abimden fizzfau ve hasanın yaşadığı yeri istedim o da sağolsun attı. Ardından sonuçlara bakınca bir de ne göreyim hepsi aynı ip ve aynı yerde yaşıyorlar. Şimdi iki ihtimal var;
Ya hasan, fizzfau veya shazam üçlüsünden birisi psikopat ve diğer 2 kişiyi alıp bir eve kapattı. Ya da üçü de aynı kişiler ve yukarda anlattığım teori gerçek!!!!!!!
Arkadaşlar çağrılarıma ses verin bu kişiyi bulmaya çalışalım. Shazam denen arkadaşın dediği fotoğraf hakkında ise, yine o yazılımcı abimden isteyip bilgisayar ve diğer eşyalarına hack işlemi yaptık ve öyle bir fotoğraf yok. Bir kaç güne o bulduğum adrese gidip size gördüklerimi anlatacağım. Videoya çekmek isterdim ancak oraya yakın yaşayan bir arkadaşımdan evin fotoğrafını istedim ancak eve yaklaştığında telefonun bozulduğunu söyledi. Muhtemelen evin etrafı jammer ve sinyal kesiciler ile dolu. Çok uzaktan çekilmiş bir fotoyu aşağı bırakıyorum :) fotoğrafta ki kişi gerçekten de fizzfau-hasan veya shazam üçlüsünden birisi ?
49356

Merhaba dostlar herkese. Geçen gün forumda gördüğümüz shazam adlı arkadaşın komplo teorisi tamamen başka bir yalandır ve shazamda fizzfau-hasan ile aynı kişidir. Bu yazdığı yazılar tamamen pazarlama taktiği ve cidden paylaşacağı veya satacağı bir şeyin temelidir bu wannabe massakanın. Neyse uzatmayıp olaya geçiyorum. Bu konu atıldıktan sonra tam 1 gündür aralıksız araştırma yapıyorum. Gerekli hack programları ve methodlar ile shazamın yaşadığı yeri buldum ilk olarak. Daha sonra da yazılımcı olan sayın bir abimden fizzfau ve hasanın yaşadığı yeri istedim o da sağolsun attı. Ardından sonuçlara bakınca bir de ne göreyim hepsi aynı ip ve aynı yerde yaşıyorlar. Şimdi iki ihtimal var;
Ya hasan, fizzfau veya shazam üçlüsünden birisi psikopat ve diğer 2 kişiyi alıp bir eve kapattı. Ya da üçü de aynı kişiler ve yukarda anlattığım teori gerçek!!!!!!!
Arkadaşlar çağrılarıma ses verin bu kişiyi bulmaya çalışalım. Shazam denen arkadaşın dediği fotoğraf hakkında ise, yine o yazılımcı abimden isteyip bilgisayar ve diğer eşyalarına hack işlemi yaptık ve öyle bir fotoğraf yok. Bir kaç güne o bulduğum adrese gidip size gördüklerimi anlatacağım. Videoya çekmek isterdim ancak oraya yakın yaşayan bir arkadaşımdan evin fotoğrafını istedim ancak eve yaklaştığında telefonun bozulduğunu söyledi. Muhtemelen evin etrafı jammer ve sinyal kesiciler ile dolu. Çok uzaktan çekilmiş bir fotoyu aşağı bırakıyorum :) fotoğrafta ki kişi gerçekten de fizzfau-hasan veya shazam üçlüsünden birisi ?
Ekli dosyayı görüntüle 49356

FİZZFAU = HASANNN = SHAZAM09 = spotify1784

FİZZFAU = HASANNN = SHAZAM09 = spotify1784 = lildopeee

Merhaba dostlar herkese. Bugün geçen gün forumda gördüğüm shazam adlı arkadaşın komplo teorisi tamamen başka bir yalandır ve shazamda fizzfau-hasan ile aynı kişidir. Bu yazdığı yazılar tamamen pazarlama taktiği ve cidden paylaşacağı veya satacağı bir şeyin temelidir bu wannabe massakanın. Neyse uzatmayıp olaya geçiyorum. Bu konu atıldıktan sonra tam 1 gündür aralıksız araştırma yapıyorum. Gerekli hack programları ve methodlar ile shazamın yaşadığı yeri buldum ilk olarak. Daha sonra da yazılımcı olan sayın bir abimden fizzfau ve hasanın yaşadığı yeri istedim o da sağolsun attı. Ardından sonuçlara bakınca bir de ne göreyim hepsi aynı ip ve aynı yerde yaşıyorlar. Şimdi iki ihtimal var;
Ekli dosyayı görüntüle 49356
:oops:

ben hasan değilim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap