Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FIVEX | HARD-RP | discord.gg/x9WcaZd

Yaxl

Üye
FT Kullanıcı
Zqswj3.png

FIVEX ROLEPLAY 2020
Hayellerinizi gerçekleştirme vakti geldi.
Fivex'in sınırsız olanakları ile en iyi rol deneyimini yaşa!

discord.gg/x9WcaZd | fivexrp.com

Ne farkımız var?
TECRÜBELİ YÖNETİM
DONATE YOK
HARD-RP
64 KİŞİ OPTİMİZASYON
DETAYLI KARAKTER YARATMA SİSTEMİ
AĞIRLIKLI ENVANTER
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EV SİSTEMİ

6Ex5pe.jpg

gnHoFs.png

raWLpq.jpg

czFy2E.jpg

X95Hp0.jpg

discord.gg/x9WcaZd | fivexrp.com

DF
reis dc ye gelip güncellemlere baktım harbi çalışıyonuz

DF
Projeyi dört gözle bekliyoruz, umut vaat ediyorlar. İstedikleri başarıyı elde etme konusunda azim ve tecrübe görüyorum, bol şans. Bende buradayım. ?

DF
fivexroleplay.com anlıyorum :D

Bunun yanı sıra ortaya çalıntı olduğunun lafını atıyorsunuz. Sonuçlar aşağıda, whois üzerinden sorgulayabilirsin. Karalama yaparken araştırma yaparsan iyi olur.

(fivexrp.com - bu sunucunun)
PE3Zza.png

(fivexroleplay.com - sözünü geçirdiğiniz proje)
6AvbD4.png

Birde aklıma şey takıldı, dosyaların içerisinde author(sahibi) yazıp, footer kısmına edit by kendi isminizi yazmanız biraz trajikomik geldi.
Tam tersi olmayacak mıydı? Kullandığınız index içerisinde herhangi bir hak talep edilmemiş fakat style.css ve index.php içerisindekileri yanlış yazmışsınızdır, bir düzeltin isterseniz. ?

Arayan arkadaşlar içinde index indirme linki;

6QHZU4.png

WFsQpN.png

DF
Son düzenleme:
Siteyi yeni açmış olmamız sunucuyu yeni açtığımız anlamına gelmiyor..
Arkadaşlarla konuştuk sorunu çözdük. Kullandığımız index kendi indexim değil :) düzenleyen kişi ben olduğum için kendi ismimi yazmam gayet doğal :) Yeterli ingilizceyi benim öğretmem gerektiğini düşünmüyorum

11999

DF
12000
Umarım tarih konusu yukardaki görsel ile sonlanır .. iyi forumlar...

DF
Beyniniz var mı, yok mu diye endişe etmeye başladım. Yukarıda yazdığım metni anlamayıp neresiyle okuduysa ingilizce seviyemi sorguluyor. Bir diğer eleman ise 27.03.2020 tarihinde paylaştıkları görseli bu başlık altında paylaşıyor. Yukarıda paylaştığım görselde 21.03.2020 tarihinde alan adı kaydının yapıldığı yani projenin başlangıç tarihini görüyorsun, birde utanmadan bu başlık altından bana cevap yöneltiyorsun. Arkadaşlar 2 gram beyin ile bir noktaya varamazsınız. Bunun yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Yol İşleri Şube Müdürlüğü müdürünün çevirmenliğini yapıyorum, benim kalkmış ingilizce seviyemi sorguluyorsun. En yukarıda belirtiyorum ki; index ve css dosyalarının içerisine author(yaratıcısı,sahibi) anlamına geliyor, kendiniz yarattığınızı yazmışsınız. Geliyor diyor ki; düzenleyen kişi ben olduğum için diyor. Arkadaşım sen bu beyin ile herhangi bir noktaya varamazsın.

> Bu başlık altından tartışmaya devam etmeyelim, devam ettiğimiz taktirde konuyu baltalamak olur. Herhangi bir sorun, sıkıntın varsa özelden tartışalım.

DF
Discord linki kırık yenisini atabilir misin ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!