Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru FiveMTürk Kullanıcıları Ne İstiyor ?

EymeNNNN

Üye
FT Kullanıcı
Soru Başlıkta ;
Ne İstiyorsunuz ?

---

Tüm Paket Konularına Baktım. Özellikle Temellere ; Farklı Olan ve "WOW" Dedirten Bir Şey Göremedim.
10 Konudan 3 - 5'i Aynı. Mutlaka Leak Bir şey Oluyor.

Zamanında RA1DER RA1DER ve nkobuticoniclife nkobuticoniclife bir temel çıkarmıştı. Hala onunla açılan sunucular, geliştirilip satılan paketler var.

Konulara bakıyorum, slot mantığı koyup leak ya da edit paketleri satıyorlar. Bir sürü referans falan veriyorlar kahkaha atıyorum.

2024'ün Başlarında Kullanabileceğiniz En İyi ( Göreceli Bir Kavram Tabii ki ) Temeli Hazırlayacağım ;
İçerisinde Neler İstiyorsunuz ?

Fazla istek gelirse belki RA1DER RA1DER'da destek atar ? Ne diyorsun rabirdır ??

Sağlam sorunsuz bir paket
Telefon scripti olan hiç hitch warning olmayan meslekler olan
Yani benim uğraşılacak bir fix sorunu olmayacak bir paket

1000 TL'ye aldım ama
Bilmiyorum telefon scripti yok
Bazı şeyleri beğenmedim

Allah razı olsun paket güzel kötü değil
Ama benim istediğim gibi değil ancak pakette bazı scriptler iyi

Paketin az çok kusurları var bazı şeylerinde ama işte 1000 TL'ye anca böyle paket alınabilir
Global de CODEM gibi Creatorler herifler bile bir scripti 35€ satıyor lakin bu ülkemiz için büyük para onlar için minik bir şey.

Bilmiyorum işte sağlam paket
Ya da kendime developer arayacağım sağlam sunucudan kazandığım paranın %50'i onun %50'si benim olacak

Güven gerek

Lanet olası LUA'yı öğrenmeye çalışıyorum şu an
Script kodlama açısından
~=
==
=

Ne işe yaradıklarını az çok öğrendim lua'da

Çok çılgın şeyler yapılabilir de hadi öğrendin ezberlemek sıkıntı

1000 TL'ye aldım ama
Bazı şeyleri beğenmedim

Paketin az çok kusurları var bazı şeylerinde ama işte 1000 TL'ye anca böyle paket alınabilir
Global de CODEM gibi Creatorler herifler bile bir scripti 35€ satıyor lakin bu ülkemiz için büyük para onlar için minik bir şey.

Ya da kendime developer arayacağım sağlam sunucudan kazandığım paranın %50'i onun %50'si benim olacak

Güven gerek

Script kodlama açısından
~=
==
=

Bu ne??

1000 TL'ye aldım ama
Bazı şeyleri beğenmedim

Güven gerek

Script kodlama açısından
~=
==
=

sen çok geç kalmışsın kardo

Soru Başlıkta ;
Ne İstiyorsunuz ?

---

Tüm Paket Konularına Baktım. Özellikle Temellere ; Farklı Olan ve "WOW" Dedirten Bir Şey Göremedim.
10 Konudan 3 - 5'i Aynı. Mutlaka Leak Bir şey Oluyor.

Zamanında RA1DER RA1DER ve nkobuticoniclife nkobuticoniclife bir temel çıkarmıştı. Hala onunla açılan sunucular, geliştirilip satılan paketler var.

Konulara bakıyorum, slot mantığı koyup leak ya da edit paketleri satıyorlar. Bir sürü referans falan veriyorlar kahkaha atıyorum.

2024'ün Başlarında Kullanabileceğiniz En İyi ( Göreceli Bir Kavram Tabii ki ) Temeli Hazırlayacağım ;
İçerisinde Neler İstiyorsunuz ?

Fazla istek gelirse belki RA1DER RA1DER'da destek atar ? Ne diyorsun rabirdır ??
Kimseden yardım alma tamam mı canımın içi 😘 görelim marifetlerini gerçekten çıkan sonuç “WOW” diyecek bir şey çıksın ciddiyim gelip senden özür dileyip öveceğim

Kimseden yardım alma tamam mı canımın içi 😘 görelim marifetlerini gerçekten çıkan sonuç “WOW” diyecek bir şey çıksın ciddiyim gelip senden özür dileyip öveceğim
Temel olacağı için çokta dert değil. Özür dilemene de gerek yok, senin gibiler olduğu sürece başını paylaşırım.

Temel olacağı için çokta dert değil. Özür dilemene de gerek yok, senin gibiler olduğu sürece başını paylaşırım.
amacım salamak değil ama bi temel ne kadar "wow" deditirebilir ?
yani aklında ne eklemek var meslek telefon vs. girersen temel olmaz paket olur

amacım salamak değil ama bi temel ne kadar "wow" deditirebilir ?
yani aklında ne eklemek var meslek telefon vs. girersen temel olmaz paket olur
Zaten "wow" dedirtmeye uğraşmayacaktım. Fakat 2024'e uygun, np 4.0'dan bir kaç şey olan temel yapıcaktım. Böyle leak satanları gördükçe zerre devam edesim gelmedi.

Zaten "wow" dedirtmeye uğraşmayacaktım. Fakat 2024'e uygun, np 4.0'dan bir kaç şey olan temel yapıcaktım. Böyle leak satanları gördükçe zerre devam edesim gelmedi.
valla olm yap 2-3 adamdan etkileniosan zaten hiç girme belki globalin en toxic piyasalarından birindesin yani

valla olm yap 2-3 adamdan etkileniosan zaten hiç girme belki globalin en toxic piyasalarından birindesin yani
Mesele etkilenmek değil, zerre umrumda değil böyleleri. Fakat bunlar bir şekilde onu da editleyip & leakle doldurup satacağı için bırakasım var. Bakıcam ya..

1000 TL'ye aldım ama
Bazı şeyleri beğenmedim

Güven gerek

Script kodlama açısından
~=
==
=

hocam iyi güzel yazmışsınız ama money talks. 3 yıldır piyasanın içindeyim 2k lık işim ile 10k lık işim arasında dev gibi fark var
yalnız 1k ucuz diye kimse dolandırılacak gibi bi konu mevzuat yok olmamalı da fakat aynı gözle bakmayın abim lütfen

Mesele etkilenmek değil, zerre umrumda değil böyleleri. Fakat bunlar bir şekilde onu da editleyip & leakle doldurup satacağı için bırakasım var. Bakıcam ya..
olm adam yapabiliosa helal olsun diyip geçicen globalde ilk np atm robu yazdım adam aldı çevirdi değişik bi şekle sundu güzel bi video çekti 2-3 katım satış yaptı ben orda burda ağlamadım adam cidden benim sc yi alıp böyle bi hale sokabildiyse helal olsun adamın yaptığını yapmamak benim eşekliğim

olm adam yapabiliosa helal olsun diyip geçicen globalde ilk np atm robu yazdım adam aldı çevirdi değişik bi şekle sundu güzel bi video çekti 2-3 katım satış yaptı ben orda burda ağlamadım adam cidden benim sc yi alıp böyle bi hale sokabildiyse helal olsun adamın yaptığını yapmamak benim eşekliğim
Benim tilt olduğum olay o zaten. ak4y-fishing'i kuruyor. Üzerinde 1 tane düzenleme yapmadan aynı coords aynı halde koyup gelişmiş balık falan diye tanıtıyo & satıyor.
Neyse, muhtemelen bundan sonra öyle yaparım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!