Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk FivemTurk 1 Günlüğüne Sizin Olsa Ne Yaparsınız ?

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 2K
konuya seni banlardım yazanların banlanmasını izlemeye geldim

bütün paket satıcılarının discorduna gidip eğer paketi bana atmassan seni forumdan banlarım derdim ve bunu kendimi ozel çosting açıp satarım

haftada bir sovus yapmak serbest bi stresini atsın millet ohal ohal nereye kadar !!!

İlk öncelikle forum üyelerine bir istek konusu açardım (fivemturk taglı) ardından üyelerin isteklerini okurdum.

Ardından bu istekleri fivemtürk yetkili/yönetim kadrosu ile toplantı yapıp konuşurdum ve aramızda kararlaştırıp duruma göre istekleri en kısa sürede güncelleme duyurusu ile yerine getirirdik ama ondan önce bakıma alırdık.

Sonra gözüme takılan bir kaç şey ile oynamalar yapardım.

Ve elbet aklıma gelince bir şeyler yapardım ya :D

Ve Sado bey ile görüşüp forumu 1 hafta yönetmeyi isterdim çok güzel olur valla.

Aklıma bişi takıldı zamanında forumdan modluğum alınmıştı ve sonra geri verilcek denmişti yanlış hatırlamıyosam hala verilmedi :(

Tüm konuları gizleyip bir konu açar 3 ve 1 sj yazardım ve sabitlerdim

Gangsta Formationdaki rehberleri insanlara sunardım, aile kartel baron olan bütün sunucuların reklam isteklerini geri çevirirdim, toxic ve tilt insanları banlardım

Herkese 3 Aylık VIP

Çok acil bir işimin çıktığını düşünelim ve tesadüfen sizin ile karşılaşıyorum FivemTürk'ü size devrediyorum. Ne yapardınız? Düşünceleriniz ne oldurdu?
Kendimi mod yapıp banlanıp form açardım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!