Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemdeki Düşüş

DansValley

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar

Son Dönemlerde Fivem de Düşüşler Mevcut Sadece Belli Sunucular Yüksek Çekmek de

Sizce Bunun Sebepleri Nedir

Bu Sunucuların Yüksek Çekme Sebebleri ve Diğer Sunucuların Gözden Kaçırdıgı Noktalar Nelerdir

Türk Oyuncular Ne İster

Güzel bir Konu Olması Dileğiyle

Saygılar Sevgiler

Nerde yayıncı var oraya yerleş

Şuam fivem in tam zamanı, çocuklardan arınmış guzel bi topluluk toplarınrsa ki Wyalet e toplanıyor guzel olabilir

daha iyi oldu farkındaysanız hileler azaldı, troller azaldı 2021 yaz başında buna çözüm ararken şuan aramıyoruz

düşüş derken xD fivem geçen hafta 290 k aktifle rekor kırdı rekor 230 k dı ne anlatıyonuz XD

Çoğu kişi global ban yedi :d

Türkiye için fivem bitti diyebiliriz, global olarak fivem hala çok iyi durumda. Anlık oyuncu sayısı geçen seneye göre çok daha yüksek olduğunu gördüm, türkiye için bitme sebebi herkesin bir kâr amacına girmesi, adını yukarı çıkarmak, kendi yaptığıyla yetinemeyip insanlara sataşarak kaos çıkarmaya çalışan ve 12 yaşında kendini sanal mafya sanan abilerimiz yüzünden fivem tr bitmiş durumda

Türkiye için fivem bitti diyebiliriz, global olarak fivem hala çok iyi durumda. Anlık oyuncu sayısı geçen seneye göre çok daha yüksek olduğunu gördüm, türkiye için bitme sebebi herkesin bir kâr amacına girmesi, adını yukarı çıkarmak, kendi yaptığıyla yetinemeyip insanlara sataşarak kaos çıkarmaya çalışan ve 12 yaşında kendini sanal mafya sanan abilerimiz yüzünden fivem tr bitmiş durumda
sıktı knk şu tarz mesajlar

ben

he wolla

fivem herkes için bitmiş değil.

ben çok fazla edrp gibi svlerin hastası değilim daha çok vorp kafi np gibi sunucuları izleyip onlar gibi rol ortamı istediğim için benim için şuan fivem bi tık bitmiş durumda.

hala oynanabilir fakat bireysel (tek kişi) giderseniz bir sunucuya canınız sıkılır hele ki haze gibi sunuculara tek gitmek pek iyi bir fikir değil ekibi olup aktif oynayanlar mutlu zaten.

yoo sıkmadı kanka seni sıktıysa okumayabilirsin
fivem türkiye için bitti diyoruz bakıyoruz hala deli gibi oynayan var bitmiş hali buysa aksini düşünemiyorum yanlıs anlama bu arada sana bi lafım yok

fivem türkiye için bitti diyoruz bakıyoruz hala deli gibi oynayan var bitmiş hali buysa aksini düşünemiyorum yanlıs anlama bu arada sana bi lafım yok
rol odaklı bittiğini pek sanmıyorum zaten, fivemtürk gibi bizim ilgilendiğimiz kısım bitti, önceden bazılarımız veya çoğumuz bir scripti bulabilmek için göt*müzü yırtardık örnek veriyorum, şuan bulamayacağımız script vs yok yani herşey heryerde, herkes herşeyi leakledi falan filan fivem bu yüzden bitti emek hırsızları ve aptal veletlerden dolayı

Sunucuların kullandığı scriptler çoğu yerde aynı, misal bir sunucuya girdiğinizde malum hudu görmek artık klasikleşti. Bu konu hud ile sınırlı değil scriptlerde aynı şekilde. İnsanlar farklılık arıyor olabilir.

Sunucuların kullandığı scriptler çoğu yerde aynı, misal bir sunucuya girdiğinizde malum hudu görmek artık klasikleşti. Bu konu hud ile sınırlı değil scriptlerde aynı şekilde. İnsanlar farklılık arıyor olabilir.
-- Baştakilerin de eklentisel olarak çok farklı olduğunu düşünmüyorum, eklenti farklılığı gerçekten etken faktör olsaydı Haze Roleplay oyuncu sayısında bu durumda olmazdı.

Benim düşüncem işleyiş biçimi (kayırmayan, ucuz yollu bağışçı paketleri, rol anlayışı 2019) ve biraz da alışılagelmiş eklentilerin olduğu durumda sunucunda gayet yüksek oyuncu sayıları hala görülebilir.

-- Baştakilerin de eklentisel olarak çok farklı olduğunu düşünmüyorum, eklenti farklılığı gerçekten etken faktör olsaydı Haze Roleplay oyuncu sayısında bu durumda olmazdı.

Benim düşüncem işleyiş biçimi (kayırmayan, ucuz yollu bağışçı paketleri, rol anlayışı 2019) ve biraz da alışılagelmiş eklentilerin olduğu durumda sunucunda gayet yüksek oyuncu sayıları hala görülebilir.

Yöneticisiyle kaç kişi kavgalı ? Yada yönetimle problemleri olan din,dil,ırk kısmını saymadığı için sunucusunda oynamayan tonlarca oyuncu vardır.

Burada ki algıyı yaratmaya çalışan kişileri çok merak ediyorum nasıl bir düşünce yapınız var elinizde bir istatistiksel veri var mı ? Neye göre düşüşten bahsediyorsunuz. Kime göre bahsediyorsunuz ?

Ben kısaca olayı özetleyeyim.

Fivem TR'de anlık +5.000 oyuncu mevcut toplamda ise bu veri 30.000 lerde. Açılan veya açılmış sunucu sayısı ise hep ortalama da yaz süreci kapandığı için kış ortalamasına dayanarak bunu söylüyorum ve diğer senelere rağmen kış oyuncusu daha yüksek haldedir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!