Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı FiveM

except

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba fivemde bulunan sunucularda karakter oluşturma ekranı gelmiyor ad soyad, boy kilo ekranı gelmiyor fare geliyor ama ona benzer paneller gelmiyor yardım ederseniz sevinirim (fivem de yeniyim)

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    120.7 KB · Görüntüleme: 27
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır. İyi forumlar

Diğer Oyuncularda aynı problem yaşanıyormu ?

Cache Dosyanızı Silip Tekrar Denermisiniz ?
Arkadaş yeni olduğu için o kısımları bilmiyor olabilir. Fivemin kurulu olduğu kısima gidin. Oradan fivem application data kısmına girin. Ve oradaki cache klasorünü temizleyin.

Arkadaş yeni olduğu için o kısımları bilmiyor olabilir. Fivemin kurulu olduğu kısima gidin. Oradan fivem application data kısmına girin. Ve oradaki cache klasorünü temizleyin.
Detaylandırma İçin Teşekkürler

birisine söyledim bunu bana bir dosya attı esx_skin diye ama daha bir şey söylemedi var olan esx klasörünü sil bunu at dedi ama bulamadım, arkadaşlarıma sordum sunucu dosyaları ile ilgili dediler senlik bir şey değil dediler bilmiyorum ama

birisine söyledim bunu bana bir dosya attı esx_skin diye ama daha bir şey söylemedi var olan esx klasörünü sil bunu at dedi ama bulamadım, arkadaşlarıma sordum sunucu dosyaları ile ilgili dediler senlik bir şey değil dediler bilmiyorum ama

esx_menu_default ve esx_skin Scriptlerini değiştirmeyi denermisin ?

Pardon Ben Olayı Yanlış Anlamışım :D

normal bir oyuncuyum daha önce girmediğim bir sunucuya girdiğim zaman ekrana fare geliyo ama ne ad soyad, boy, kilo ve yaş kısmı gelmiyor ayrıyeten vice city ekranı geliyor ama şehrin rastgele kısmına kamera koymuşsun arabalar ve yayalar hareket ediyor ama o ekran değişmiyo normalde olması gereken fivem i açarsın esc basarsın play kısmı falan filan gelir oda gelmiyo bu resmi google dan buldum bu da gelmiyo bende serverlara f8 den bağlanıyorum

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    576.1 KB · Görüntüleme: 7
fivem'de menü gelmiyor birde şu replay editör, story,play, start a server vs. gelmiyo onu halledebilirsek diğeride gelir bence :D
Senin fivem tümden bozuk :D revo unnistal ile fivemi kaldırir mısin?

fivem silip yüklersen düzelir dostum

sorunu çözdüm aygıt yöneticisinden ekran kartını 4000 yaptım o zaman bütün sıkıntılarım gidiyor ama şöyle bir şey var değiştirince aşırı kasıyo :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!