Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem vMenu Permisson ayarlanmıyor

Borayksl

Üye
FT Kullanıcı
Fivemde bir serverim var ve vMenu ekledim ancak herkes kullanabiliyor ve tüm çözümleri denememe rağmen düzelmiyor yardım edebilecek varsa
Discord : REX#6610 ulaşırsanız sevinirim

Buradan ayar yapman gerekiyor yapıp kaydettiğinde düzelecektir

Ekli dosyalar

• vmenu.png
    vmenu.png
    72.9 KB · Görüntüleme: 66
oradaki tüm ayarlar yapılı ancak yinede herkes vMenu ve Noclip kullanabiliyor

1.si vmenu kullanmanı tavsiye etmiyorum çok fazla ms yiyor + kendi ayarlı vmenu mü upload edicem sana biraz bekler isen

oradaki tüm ayarlar yapılı ancak yinede herkes vMenu ve Noclip kullanabiliyor
Emin misin bunları yapınca kullanılmıyor olması gerekmekte belki farklı sürümü vMenu'dür yada baska birsey olabilir tam anlamıyorum ama buradan yapıldığını biliyorum kendim yaptım ^^

Emin misin bunları yapınca kullanılmıyor olması gerekmekte belki farklı sürümü vMenu'dür yada baska birsey olabilir tam anlamıyorum ama buradan yapıldığını biliyorum kendim yaptım ^^
Everyone olarak ayarlıdır ince ayarları var

Benim vmenu + permission u server cfgnin yanına atıp server cfg nin içine #exec permission.cfg yaz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!