Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM ve yeni adımlar

WonderFist1

Üye
FT Kullanıcı
Herkese Merhaba Sevgili Dostlarım. Bugün bu konuyu açmakta birkaç nedenlerim var.
İnşaAllah yazılımcılık öğrenmek için paraya ihtiyacım var ve yazılımcılık öğrenmek için kati adımlarla ilerlemekteyim. Ne kadar FiveM'de bir çok tecrübe kazansamsa hem Fivem Türkiye ortamı hemde fivemin bize sunduğu genel yazılım çevresinin geniş olmadığını düşünerek Yeni Yazılım işlerine girişmek istiyorum. Kendimle Bana yardım eden, Kendi insanlığını para karşılığında satmayan dostlarımıda kendimle birlikte daha üst tecrübeli yazılım yolunda ilerlemek üzere çağıracağım. Benim gibi çok fazla öğrenmek isteyenler var ama gücümüz yetmediği için aynı noktada kalmış ve garip yollara girmiş bulunmaktayız. en basit örneği ise eskiden samimi olan fivemin artık Epic Games sayesinde artan kitlesi ve bize yetmeyen fikir sonucunda şuanki haline, zorbalığa döndü. Artık insanlar yeni yeni fikirler üretmektense tekrarlanan, emek çalıntısı, kopya ve diğer Developerların ürettiği yaygın scriptlere benzetilmiş script paylaşıyor hatta satıyorlar. Bariz kanıtlar göz önünde. İsim vermeğe gerek yok, herkes o scriptleri ve bahsedilen malum yazılımcıları tanıyor. Artık herşey Bi şeyi tekrarlamaya mahkum. Hatırlarsanız eskiden bi tane bile paket bulunmuyordu ücretsiz. Sunucuları sadece yazılımcılık bilen kişiler açıyordu. Sonra noldu da bi anda paketler 100 iken 1000 oldu?. Çünkü az önce belirttiğim nedenler çoğaldı ve paketlerde scriptler gibi kopyalanmaya ve tekrarlanmaya başladı. Neyse, Artık ileriye gitmek isteyenler bi adım atacak veya şimdi olduğu gibi insanların konularını baltalayacak, kötü anılar yaratacak ve hem sosyal ve manevi olarak zarar görecek. Bu benim karar verdiğim bişey değil. Bir insanın sonunu onun kendi istekleri getirir. İstediğim bi topluluk içerisinde kurucu veya rütbe ayrımı olmadan herkesin eşit olduğu şekilde olan bi topluluk oluşturmak ve fivemde bulunmayan yeni şeyler oluşturmak. Özgün fikirler üretmek ve isteğe göre satmak veya paylaşmak. En önceden söyliyeyim. Bu konuya kötü hale getirecek kişiler kendileri biliyor ne yapacaklarını ve bu ortamı ne hale getireceklerini. Umarım gerçekleri görmüş veya biliyor ama bişey yapamıyorduysanız özgüveninizi arttırabilmişsimdir. Bu dediklerim sadece benim fikirlerim değil. Şimdiye kadar her masum insanların çektiği acılardan duyulmuş sözlerden alınmış ilahmlardır. Dolandırılan, hakkı yenilen insanların kelimeleridir. Hoşçakalın

DF
Konu başlığını FiveM ve yeni adımlar olarak değiştirilmesini istiyorum

DF
Konu başlığı, konu sahibinin isteği üzerine tarafımca değiştirilmiştir.

DF
Bunu ben okuyamam özetini yazabilirsin

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!