Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem ve gta dünya yüklenmeme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShadowSpeedTR

Üye
FT Kullanıcı
Fivemde ve normal gtada fps im çok az bu aylarda geçen yıl larda değildi şuan hem dünya yüklenmiyor hemde fps çok düşük oluyor görev yöneticisinden yaptım işe yaramıyor Lürfen yardım edin

Discordtan ulaşmak isteyen varsa: ✲◀?ShadowSpeedTR?▶✲#8982

DF
FPS durumu sunucudan sunucuya göre değişir. Laptop darboğaz yapıyor olabilir. FiveM açık olduğu anda ekran kartı ve işlemcinin kullanım değerlerini atma şansınız var mı?
işlemci kullanımı %100e çıkıyor nedense google %15 discord ise %20 işlemci yiyor ekran kartı %40 görev yöneticisinden böyle gözüküyor afterburner yazılımını fivemde çalıştıramadım

DF
işlemci kullanımı %100e çıkıyor nedense google %15 discord ise %20 işlemci yiyor ekran kartı %40 görev yöneticisinden böyle gözüküyor afterburner yazılımını fivemde çalıştıramadım
Dediğim gibi darboğaz yiyorsunuz. Ekran kartının termal macunu ile ilgilide olabilir. Bilgisayarı bir bakıma gönderebilirsiniz ya da yükseltme yapabilirsiniz.

DF
laptop için ekran kartı nerede vardır ? ama 1 sene önce kasmıyordu
Laptopun modeline göre ekran kartı gömülü olur ya da olmaz eğer gömülü değilse değiştirilebilir ama gömülüyse değiştirilemez. 1 sene önce kasmıyordu dediğinde muhtemelen 1 sene boyunca ve soğutmasız kullandığın içindir. Sonuçta 365 gün geçmiş gayet normal. :)

DF
Laptopun modeline göre ekran kartı gömülü olur ya da olmaz eğer gömülü değilse değiştirilebilir ama gömülüyse değiştirilemez. 1 sene önce kasmıyordu dediğinde muhtemelen 1 sene boyunca ve soğutmasız kullandığın içindir. Sonuçta 365 gün geçmiş gayet normal. :)
Gömülü değilse nereden bulabilirim laptobum asus k555l 4-5 yıllık ama yani kasmıyordu altında soğutucu var fanıda çalışıyor zaten var çok iyi olmasada nasıl nereden alabilirim ekran kartı ? zaten yeni pc alıcam ama idare etmesi gerek şuanki gpuyu nasıl daha iyi hale getirebilirim

DF
Hem geçemn yıl son ayarlara yakındı grafikler şimdi en düşükte kasıyor

DF
Nasıl olduğu farketmez naparsanız yapın darboğaz yediğiniz için fps aşırı düşer.
galbia virüs yedim bitcoin mining falan her keçen saat 1 gb yer azalıyor tempi falan silebiliyom ama prefetch bunun içini silemiyom adminasor deyim temizinden bi format atıcam hangi driverler gerekir bana

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!