Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket FİVEM UYGUN FİYATLI KULLANIŞLI PAKET ARIYORUM

Bilal7233

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar fivem ortamında bir çok kişi tanıdım ve paket satanlar için paketi sattıktan sonra satıcıyı dinlemeyen çok kişi gördüm bende bu konuyu bize fivem ortamında yardımcı olabilecek kişiler arıyorum özelden dm den iletişime geçebilirsiniz referanslı olmadan paket alamam bilginize.. (bilal#6658)

Merhaba, özel paket yaptırmak isterseniz: Tıkla

Merhabalar fivem ortamında bir çok kişi tanıdım ve paket satanlar için paketi sattıktan sonra satıcıyı dinlemeyen çok kişi gördüm bende bu konuyu bize fivem ortamında yardımcı olabilecek kişiler arıyorum özelden dm den iletişime geçebilirsiniz referanslı olmadan paket alamam bilginize.. (bilal#6658)
arkadaşlık isteği attım

Dostum forum üzerinde birden fazla paket bulunmakta gözüne hoş geleni test edip alabilirsin istersen.

Konunuz yanlış kategoride açıldığı için, tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Saygılarımla, İyi Forumlar

Hayatta başarılar :D

baki nerde lan

`REPLY#1578 yaz yardımcı olurum

Arkadaşımız size göre paket uygun fiyata yapabilir her türlü fiyat konusunda orta yolu buluruz

Arkadaşımın DC adresi . Soulles ♱#6650

Vollaha bende alma taraftarı değilim

Discorduma gelerek qb to esx paketimi ve ya özel paket yaptırma kısmını inceleye bilirsin. Gayet makul ve ucuz fiyatlar pazarlıkta yapılır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!