Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Türk Reklam Alanları

• Konbuyu başlatan Chips0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 4K
3 tane gereksiz ve kalitesiz sunucu olacagina 1 tane kaliteli ve güzel sunucu olması daha mantıklı yani katilmiyorum
Kime göre gereksiz ve kalitesiz sunucu, bunun yönetim meclisi kim ve neye göre değerlendiriyor ?

Kime göre gereksiz ve kalitesiz sunucu, bunun yönetim meclisi kim ve neye göre değerlendiriyor ?
O yukardaki reklamlardaki sunucuların çoğu ya kapanmış ya da satılık oluyor.

3 tane gereksiz ve kalitesiz sunucu olacagina 1 tane kaliteli ve güzel sunucu olması daha mantıklı yani katilmiyorum
Konuyla ilgiil yorum yapmayacağım sadece yanıtınızla ilgili cevap vermek istedim. 3 tane alanda 1 tane kaliteli sunucu gelme ihtimali varken 3 yeri de kalitesiz bir sunucu aldığında ne olacak peki? . Kaliteli sunucu kalitesiz sunucu sınıflandırması yapmaya çalışmanız gereksiz olmuş .

Kaliteli kalitesiz karşılaştırması saçma geldi banada.

Kime göre kaliteli sunucu, kime göre kalitesiz sunucu bu kişiden kişiye göre değişir genelleme yapmak yanlış olur ve sizin mantığınız ile yola çıkarsak da FivemTurk yetkilileri kaliteli ya da kalitesiz sunucu olduğunu bilemez dışarıdan çok hoş görünebilir fakat içerisi soru işaretleri ile doludur.

Ben buna katılmıyorum sonuçta para veriliyor istenirse tüm alanlar satın alınabilir herkese açık bir ortam açıkcası sizde para kazanın sizde tüm reklam alanlarını satın alın.

not: reklamdaki server ile uzaktan yakından alakam yoktur.

Tamam mantık şu o zaman sizin dediğinize göre parayı veren düdüğü çalar mantığı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!