Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem Türk Polis Aracı paketi kurma

• Konbuyu başlatan polat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

polat

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar Bu Link'teki arabaların texture'lerini nasıl fivem sunucuma kurabilirim internette detaylı bilgi bulamadım.
Yardımcı olabilir misiniz?

+rep

//​

Son düzenleme:
Merhaba polat polat Arkadaşın vermiş olduğu cevap sana yardımcı oldu mu ?

Attığınız linke baktımda "Beni Oku" vardı ve içinde tam olarak nasıl kurulduğunu söylemektedir.

Nasıl kurulur?

1- Open IV'yi açınız.
2- Sağ üst köşede bulunan Edit Mode'yi aktif edin.
3- " update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\levels\gta5\vehicles.rpf\ "
Üstte yazılı olan dizine rar dosyasındaki "patchday3ng" adlı klasördeki .ytd uzantılı dosyaları atınız.
4- "x64e.rpf\levels\gta5\vehicles.rpf"
Üstte yazılı olan dizine rar dosyasındaki "x64e" adlı klasördeki .ytd uzantılı dosyaları atınız.

Attığınız linke baktımda "Beni Oku" vardı ve içinde tam olarak nasıl kurulduğunu söylemektedir.

Nasıl kurulur?

1- Open IV'yi açınız.
2- Sağ üst köşede bulunan Edit Mode'yi aktif edin.
3- " update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\levels\gta5\vehicles.rpf\ "
Üstte yazılı olan dizine rar dosyasındaki "patchday3ng" adlı klasördeki .ytd uzantılı dosyaları atınız.
4- "x64e.rpf\levels\gta5\vehicles.rpf"
Üstte yazılı olan dizine rar dosyasındaki "x64e" adlı klasördeki .ytd uzantılı dosyaları atınız.
GTA 5 modu yapmış modu yapan, fivem sunucuma kurmak istiyorum da pek bilgi bulamadım

Bizzat paketime kurup denedim, çalışıyor. Fakat resimde göründüğü gibi mavi olarak gelmiyor. Polis yazıları, numaralar vs. şeyler geliyor boyayı senin yapman gerek.
start patchday3ng

Sunucuyu yeniden başlatmayı unutmayın.

Ayrıca vehshare.ytd adlı dosyayı stream edebilirsem o boyası ve geri kalanlar da gelecek hepsinin texture dosyalarına baktım olay vehshare'de bitiyor

GTA 5 için olduğundan tam olarak çalışmıyor olabilir emin değilim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!