Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FİVEM TR BULUŞMA PARTİSİ

• Konbuyu başlatan ADEZTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 100
  • Görüntüleme 5K

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
Son bir kaç gündür düşündüğüm bir konu var. Bir mekan ya da Villada falan tüm Fivem tr topluluguna hitap eden bir parti yapilsa fena olmaz aslında. Dev. toplulukları, yayıncılar, sunucu sahipleri, hostingler, tanınmış gruplar vb. tüm herkesi kapsayan bir parti olacak. Böyle bir organizasyon yapılsa eminim bir çok kişide katılır.
Girişler davet sistemli ya da ufak bir ücretli olabilir.
Maddi durumum iyi, böyle bir etkinliğe güzel bütçe ayırabilirim, bir çok ekibide getirebilirim.

Harbiden bu projeye olumlu bakan ekipler varsa discorddan iletişime gecsin belki bu projeyi gerçekleştirebiliriz.

Tahmini yer : İstanbul
Tahmini tarih : Nisan-Temmuz arasi

//

Not2: Projeye olumlu bakanların yorumları çok onemli

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Not kısmı çok yerinde olmuş, etkinliğe ben ve ekibim katılmak isteriz. Bizide yaz kral :) +rep

DF
Son düzenleme:
@TGİANN bey mekana kesin 2 kadınla girer ahahaaahah

DF
mehmetefeerkan mehmetefeerkan mekanı optimize etsin ms değerleri yüksek olursa sorun olabilir
sen gel buluşmaya seni bi optimize edeyim derdim ama şimdi forumdan da olmak istemiyorum.

böyle bir buluşma gerçekleşirse muhtemelen gelmeyeceksin. ondan çok da dert etmiyorum. kuyruk acını bi kenara koy, işine bak, burada adez buluşma ayarlamaya çalışıyo sen yine bana sallıyosun. ben de her thread'de sana sallayabilirim ben senden bi tık daha takığım.
baya daha takığım.

bu arada adez, fikir çok iyi, böyle 13-14-15-16 yaş "kiddo" kitle ayıklanır ve gerçek üretken kitle ile buluşulursa çok keyifli kareler çıkabilir söz konusu buluşmadan. ince bir fikir. gerçekleşme ihtimali bile çok sevindirir.

edit: bak yemin ediyorum uzun yola çıkıyorum bi elim telefonda olucak eskişehir-istanbul 4-5 saat aralıksız her thread'de sana sallamak için elimden geleni ardıma koymucam bakalım kim optimize
optimizeme taktı herif ya...
rehberi kıskanıyosan sileriz çırak senin yeter ki oran buran tutuşmasın
adamı rezil ettim adaam geldi beni başarılı bir thread'im üzerinden zitmeye çalışıyo.
bu forumda hakkaten doğru düzgün bişey yazanı şeediyolar heralde. cidden toksisitenin dikâlasısın.

edit2: adez hocam buluşma yerine evvelden texture compression yapılabilir bi de buluşma mekanının etrafındaki grafittileri kumlama makinesiyle sildirelim fazla fps yemesin. şayet optimizasyon önemli(ymiş)

DF
Son düzenleme:
sen gel buluşmaya seni bi optimize edeyim derdim ama şimdi forumdan da olmak istemiyorum.

böyle bir buluşma gerçekleşirse muhtemelen gelmeyeceksin. ondan çok da dert etmiyorum. kuyruk acını bi kenara koy, işine bak, burada adez buluşma ayarlamaya çalışıyo sen yine bana sallıyosun. ben de her thread'de sana sallayabilirim ben senden bi tık daha takığım.
baya daha takığım.

bu arada adez, fikir çok iyi, böyle 13-14-15-16 yaş "kiddo" kitle ayıklanır ve gerçek üretken kitle ile buluşulursa çok keyifli kareler çıkabilir söz konusu buluşmadan. ince bir fikir. gerçekleşme ihtimali bile çok sevindirir.

edit: bak yemin ediyorum uzun yola çıkıyorum bi elim telefonda olucak eskişehir-istanbul 4-5 saat aralıksız her thread'de sana sallamak için elimden geleni ardıma koymucam bakalım kim optimize
optimizeme taktı herif ya...
rehberi kıskanıyosan sileriz çırak senin yeter ki oran buran tutuşmasın
adamı rezil ettim adaam geldi beni başarılı bir thread'im üzerinden zitmeye çalışıyo.
bu forumda hakkaten doğru düzgün bişey yazanı şeediyolar heralde. cidden toksisitenin dikâlasısın.

edit2: adez hocam buluşma yerine evvelden texture compression yapılabilir bi de buluşma mekanının etrafındaki grafittileri kumlama makinesiyle sildirelim fazla fps yemesin. şayet optimizasyon önemli(ymiş)
buluşma +18 olsa giremeyeceksin dediğin laflara bak aısjfoıasfafs antiskid protokolunu uyguluyoruz ;)

DF
Son bir kaç gündür düşündüğüm bir konu var. Bir mekan ya da Villada falan tüm Fivem tr topluluguna hitap eden bir parti yapilsa fena olmaz aslında. Dev. toplulukları, yayıncılar, sunucu sahipleri, hostingler, tanınmış gruplar vb. tüm herkesi kapsayan bir parti olacak. Böyle bir organizasyon yapılsa eminim bir çok kişide katılır.
Girişler davet sistemli ya da ufak bir ücretli olabilir.
Maddi durumum iyi, böyle bir etkinliğe güzel bütçe ayırabilirim, bir çok ekibide getirebilirim.

Harbiden bu projeye olumlu bakan ekipler varsa discorddan iletişime gecsin belki bu projeyi gerçekleştirebiliriz.

Tahmini yer : İstanbul
Tahmini tarih : Nisan-Temmuz arasi

//

Not2: Projeye olumlu bakanların yorumları çok onemli
Her şeyi ısmarlıyorsan geliyorum.

DF
Güzel Bir Fikir Hile Gelebilir Ama Dikkat.. +rep kardeşim

DF
güzel fikir, umarım başarılı bir şekilde organize edilir.

DF
Güzel fikir aslında istanbul yerine daha yazlık yerlerde yapılabilir aslında bana daha yakın bir şehirde olursa ekibimle kesinlikle katılacağız.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!