Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket FiveM Temel Disc Paket BEDAVA!

• Konbuyu başlatan Deus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 122
  • Görüntüleme 20K

Deus

Üye
FT Kullanıcı
???????̧??? ??? ??̈????? ????????? ???????? ????? ???? ????? ????? ???? ????? ??̈???̈?̆?̈? ℎ??????? ?????? ?????̆??? ??̈????? ?? ????? ?? ???????? ℎ??̧??? ??????? ?̧?̈???̈ ???̧?? ????? ????? ??? ???? ??????? ?????? ??????. ????? ???? ???? ???? ???????? ????????̧?????? ?? ????? ?̈??̈??̈?? ?????? ?̧?????? ????????? ??? ??̈???? ??̈??̈?̧?̈??̈?. ???????? ??????? ??̧???????????.

İndirmme linki:

VT:

???????? ??̈?????????̧ ???? ??????????? ????????? ??????? ?????????̧ ????̧?? ??????: ???????? ?????: ????? ??̧???????? ????? ?????? 1 ???? ???? ?????? ?????????? ????? ??? ???? ???????? ??̧???????? ?????? ??̧ ??? ????????????? ??_ℎ??????? ??????? ?????? (") ???? ??????? ?????????.

Discord:

Arkadaşlar buradaki temel paket hazır olan 3.5gblık bir disc paketin temele dönüşmüş halidir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    912.1 KB · Görüntüleme: 2,368
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 2,257
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 1,971
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 1,823
Son düzenleme:
teşekkürler bir çokk kişinin işine yarayacak bir şey

arkadaşlar databasede sıkıntı çıktıktan sonra devam veya tamam derseniz essentialmode yinede kurulmuş olacak sıkıntı yok ben tekrardan teste sokucam şimdi paketi.

Databasele alakalı bir sıkıntı olmadığını yeni fotolar ekledim ve orada belirtiyorum arkadaşlar datayı kurarken uyarı vericek evet dedikten sonrada yinede datanız kurulmuş olucak korkmanıza gerek yok.

Virüstotal'e indirme linkini değil rar'ını yüklemelisin ve 24 saat içerisinde konuna paket özelliklerini ayrıntılı şekilde ekle.

Arkadaşlar bir süredir ortalıkta arıyodum temel disc paket varmı diye benim gördüğüm herkeste paralı olduğunu söyledi ve bende bu durumdan hoşnut olmadım çünkü saçma geldi temel bir disc paketin paralı olması. bende dolu olan disc paketimi temelleştirdim ve sizin önünüze bedava şekilde sunuyorum iyi günler görüşürüz. database paketin içerisindedir.

İndirmme linki:

VT:

database çalışmazsa bunu indirin:

Paket:
Paket içerisinde aktif olarak 1 tane bile script bulunmayan temel bir disc pakettir içerisinde sadece iş kur bulunmaktadır
Arkadaşlar bir süredir ortalıkta arıyodum temel disc paket varmı diye benim gördüğüm herkeste paralı olduğunu söyledi ve bende bu durumdan hoşnut olmadım çünkü saçma geldi temel bir disc paketin paralı olması. bende dolu olan disc paketimi temelleştirdim ve sizin önünüze bedava şekilde sunuyorum iyi günler görüşürüz. database paketin içerisindedir.

İndirmme linki:

VT:

database çalışmazsa bunu indirin:

Paket:
Paket içerisinde aktif olarak 1 tane bile script bulunmayan temel bir disc pakettir içerisinde sadece iş kur bulunmaktadır
Nice :)

Dostum server.cfgde sv_hostname yerinde sonuna " koymayı unutmuşsun.

Discord paylaşabilirmisin ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!