Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı FİVEM TELEFON YAZIŞMALARINI DİSCORD'DA GÖSTERME

ruzgar01

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sunucumu discord ile bağladım telefondan görsel çekildiği zaman ilgili discord kanalına görseli paylaşıyor fakat görsel ile paylaşılan metinin de discord üzerinde gözükmesini istiyorum bunu yapabilirmiyim ? yoksa imkansız bir şey mi istiyorum ? Bunu isteme sebebim ise sunucu hard rp bir sunucu olacak ve bu yüzden araba satışları veya silah satışları sarı sayfalarda diğer ürünlerin satışları olacak görselleri discord üzerinden gören kişiler altında metin olmadığı için olayın ne olduğunu anlayamacakları için metin mesajıda gelirse gayet iyi olur diye düşünüyorum.

Konuyu umarım uygun yere açmışımdır ilk defa yardıma ihtiyacım olan bir konu yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok müteşekkir olurum :)

Merhaba arkadaşlar sunucumu discord ile bağladım telefondan görsel çekildiği zaman ilgili discord kanalına görseli paylaşıyor fakat görsel ile paylaşılan metinin de discord üzerinde gözükmesini istiyorum bunu yapabilirmiyim ? yoksa imkansız bir şey mi istiyorum ? Bunu isteme sebebim ise sunucu hard rp bir sunucu olacak ve bu yüzden araba satışları veya silah satışları sarı sayfalarda diğer ürünlerin satışları olacak görselleri discord üzerinden gören kişiler altında metin olmadığı için olayın ne olduğunu anlayamacakları için metin mesajıda gelirse gayet iyi olur diye düşünüyorum.

Konuyu umarım uygun yere açmışımdır ilk defa yardıma ihtiyacım olan bir konu yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok müteşekkir olurum :)

Imkansiz diye birsey yok, tek engel hayal gücümüz ve bilgimiz.
Mantik olarak görselleri screenshot-basic ile ekran görüntüsü alip discord a yolluyorsun bir webhook araciligi ile, daha sonra bu gorselin linkini alip oyun icerisine cb olarak atiyor ve bu da gonderecegin post a ekleniyor.
Yani yeni bir webhook ayarlayip (resimlerle karismasin diye) sari sayfalarda gönder butonuna bastiginda içerigi alip o webhook a yollarsan istedigine ulasmin olursun.

Sorununuz Çözüme Ulaşatımı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!