Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fivem sunucuya girebilmem için hikaye yazabilirmisiniz

atakanbilla

Üye
FT Kullanıcı
karakterin adı Daniel Macaros illegal i sever 23 yaşında

çok bilgi vermişin örneğin ; meraba benim adım atakan soyadım billa illegali çok seviyom 14 yaşındayım bana hikaye yazarmısın gun rp yapcam ?

hi my name is volkan konak. 18 years ago My Favorite Sport Tennis And Futtboll. I like this nike p.. t... :)

senin sunucuya girebilmen icin neden biz hikaye yaziyoruz

emredersiniz paşam

Bu işin bugu bağış yapcağım demek dostum

unknown.png

4 Kasım 1964 yılında Trabzon'da doğmuştur.

Sinan Engin, futbola 1974 senesinde Beşiktaş'ın altyapısında başladı.

Yedi yıl altyapıda oynayan Engin, 1981 senesinde Beşiktaş A takımına yükseldi.

1989'a kadar Beşiktaş'ta futbol oynayan Sinan Engin; Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Süper Lig'de Adana Demirspor, MKE Ankaragücü ve Sarıyer takımlarında forma giymiştir.

Türkiye U-17kez de Türkiye U-21 Türk milli takım forması giymiştir.

Aktif futbol hayatının ardından sırasıyla Kuşadasıspor, Boluspor ve Ankaraspor'da görev almıştır.

Ümit Milli Takım Menajerliği yapan Engin, Beyaz TV'de futbol yorumculuğu yapmaktadır.

Seda Sayan ile olan evliliğinden, 1990 doğumlu oğlu Oğulcan Engin, Beşiktaş altyapısında futbola başladı ve Beşiktaş PAF takımında kaptan olarak görev yapmaktadır.

Ayşe Karasu ile yaptığı ikinci evliliğinden Elif isimli bir kızı olmuştur.

fivem hikayesi yazılır
☆AGRESİF REX☆#9489
dicort üzerinden ulaşabilir siniz

Daniel Macaros, küçük bir kasabada doğdu ve büyüdü. Ailesi zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyordu ve Daniel, onlara destek olmak için erken yaşta iş hayatına atıldı. Ancak, haksız rekabet, yüksek vergiler ve bürokrasi nedeniyle ailesinin işi iflas etti ve Daniel, hayatta kalabilmek için suç dünyasına adım attı.

Kısa sürede yetenekli bir dolandırıcı olarak ün kazandı ve kendisine özgü bir tarz geliştirdi. Kurnazlığı, hızı ve atikliği sayesinde, sadece birkaç yıl içinde kentte en çok aranan suçlulardan biri haline geldi. Daniel, bankaları soyma, mücevher hırsızlığı ve kara para aklama gibi işlere bulaşmıştı.

Ancak, Daniel'in şöhreti, bir gün bir çetenin liderinin dikkatini çekti. Çete lideri, onun yeteneklerinden etkilendi ve ona iş teklif etti. Daniel, çetenin önde gelen üyelerinden biri oldu ve kısa sürede liderliğe yükseldi.

Çeteyle birlikte, uyuşturucu ticareti, kumarhanelerin soyulması ve cinayet gibi daha ciddi suçlara bulaştı. Daniel, artık yasa dışı işlerin en üst düzeyinde yer alıyordu ve birçok kez polisten kaçmayı başardı.

Ancak, Daniel'in başarısı onu da tehlikeye attı. Çete lideri, onun yükselişini kıskandı ve ona suikast düzenledi. Ancak, Daniel hızlı refleksleri sayesinde ölümden kurtuldu ve çete liderini öldürerek intikamını aldı.

Bu olayın ardından, Daniel kaçmak zorunda kaldı ve yurt dışına sığındı. Ancak, hala aranıyor ve polis tarafından yakalanması halinde ciddi suçlamalarla karşı karşıya kalacak. Daniel, şimdi kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor, ancak geçmişinden kurtulmak hiç de kolay değil.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hikaye tarafımca yazılmıştır, hikayedeki belirli kısımları değiştirebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!