Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Sunucum Steamde Gözükmüyor

el11even

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhabalar sunucumda bir problem yok 20-30 aktif oyuncu ile oyunu sorunsuz birşekilde oynuyoruz ama birşey fark ettim steam oyun etkninliğinde bizim sunucumuzun ismi vs. yazmıyor ama diğer sunucuların isimlerini görebiliyorum ne yapmalıyım bir fikri olan varmı.

Bildiğim kadarıyla profilde yazmaz.
Sadece kişi sunucuya giriş yaparken sol altta kişi şu oyuna giriş yaptı yazarken orada isminiz yazar.

Bildiğim kadarıyla profilde yazmaz.
Sadece kişi sunucuya giriş yaparken sol altta kişi şu oyuna giriş yaptı yazarken orada isminiz yazar.
Oyuna girdiği zaman sadice Source SDK 2007 Yazıyor arkadaş listesinde sadice Fivem Oynuyor olarak gözüküyor. Yabancı drift sunucularına giriyorum bazen onlara girdiğim zaman ise sunucu ismi vs. gözüküyor bunu nasıl yapabilirim peki

Bildiğim kadarı ile onun için de bir ayar var, discord game activ için bir script vardı kendi sunucumda kullanmıştım discord bottan kendin ayarlaman gerekmekte. Tam detaylarını bilmiyorum..​

Discord Oyun içi etkinlikten bahsetmiyorum arkadaşlar steam oyun içi etkinliğinden bahsediyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!